Радиатор электрический Vitatermo 8 секций Код 89452662

 • 2 510грн.
 • Описание

  Радіатор електричний Vitatermo 8 секції
  з вбудованим багатофункціональним терморегулятором
  Потужність 1, 04 кВт.
  Габарити 570х715х96 мм
  Опалення осн./дод. 12 / 14 кв. м
  Матеріал метал.
  Гарантія 2 року

  Електрорадіатор VITATERMO ? універсальний опалювальний прилад, який призначений для автономного обігріву приміщень будь-якого типу. Крім того, його можна використовувати для додаткового обігріву при існуючій системі опалення.

  1 ndash Алюмінієві секції радіатор
  2 ndash Кран Маєвського або футорка
  3 ndash Нагрівальний елемент ТЕН
  4 ndash Блок управління
  5 ndash Екран
  6 ndash Цифровий датчик температури повітря
  7 ndash Цифровий датчик температури радіатора
  8 ndash Мережевий кабель з вилкою

  Нагрівальний елемент 3 ТЕН, розташований усередині радіатора 1 по всій його довжині, рівномірно нагріває теплоносій відповідно, і радіатор до заданої температури, контрольованої вбудованим цифровим термодатчиком 7. При досягненні заданої температури повітря в приміщенні, контрольованої виносним цифровим датчиком 6, електрорадіатор переходить в режим очікування. При цьому споживання електроенергії ndash 0, 25 Вт. Таким чином, електрорадіатор VITATERMO працює за принципом клімат-контролю, що дозволяє істотно знизити витрати електроенергії на опалення.
  Тепловіддаючі елементом у VITATERMO служить алюмінієвий радіатор евробатарея з коефіцієнтом теплопровідності 204 Вт/мС сталь ndash 45, 4, чавун ndash 63, 0 Вт/мС. Алюмінієвий радіатор заповнений спеціальною німецькою рідиною для опалення з високою теплоємністю.
  Нагрівальний елемент ТЕН розташований у нижній частині електрорадіатори VITATERMO. Термін служби нагрівального елемента не менше 8 років залежно від інтенсивності використання і чистоти мережі. Потужність Тена підібрана таким чином, що кожна секція радіатора отримує і видає 130 Вт. Жоден зайвий кВт не витрачається даремно.

  Управління електрорадіатори VITATERMO здійснюється за допомогою мікропроцесора, розташованого на платі контролера. Мікропроцесор кожну секунду отримує дані з двох температурних датчиків. Один цифровий датчик розташований усередині радіатора, а іншого ndash винесений в приміщення на відстані від радіатора. Кожну секунду мікропроцесор дає команду вкл/викл нагрів на симистор. Сімістор є ідеальним комутуючим елементом. Він безшумний і вічний на відміну від контакторів контактори використовуються в 90 опалювальних систем. Завдяки такій елементній базі, електрорадіатор VITATERMO подає стільки тепла, скільки необхідно для точного підтримання заданої температури.

  Приклад на кімнату 20м2 достатньо 10 секцій VITATERMO потужністю 1300Вт і середньою витратою 400-450Вт, годину, тоді як електроконвектор або масляний радіатор зажадає 2000-2500Вт у годину, працюючи при цьому 60-80 часу на добу.

  У період, коли електрорадіатор VITATERMO працює, він споживає номінальну потужність. Електроніка відключає радіатор опалення в двох випадках коли досягнута задана температура поверхні радіатора, або задана температура повітря в приміщенні. При цьому, якщо друга досягнута, то радіатор відключиться і почне працювати, коли температура повітря знизиться на 0, 5 градуса.

  Тимчасові проміжки, коли радіатор не працює, усереднюють споживання. Тобто електрорадіатор VITATERMO не може витратити електроенергії на обігрів приміщення більше, ніж цього потрібно.

  Економічність. Головною особливістю алюмінієвого електрорадіатори VITATERMO є його економічність. Жоден зайвий кіловат не буде витрачений завдяки розумній електроніці і виносного датчика температури повітря в приміщенні. Точність підтримки температури в приміщенні 0, 5° С діапазон регульованих температур від 5 до 50° С, що дозволяє виключити перетоп у Ваших приміщеннях. Практика показала, що протягом опалювального сезону VITATERMO споживає до 30 від своєї номінальної потужності, тим самим знижує витрати на електроенергію і забезпечує комфортні умови в Вашому приміщенні, що в свою чергу сприятливо впливає на стан вашого здоров'я і нервової системи зокрема.

  Простота в монтажі. Завдяки відносно невисокому споживання електроенергії найпотужніший mdash 1, 5 кВт використовуються існуюча електропроводка і розетки. Монтаж електрорадіатори VITATERMO займає лічені хвилини і полягає в підключенні до джерела живлення і налаштування шляхом нескладних маніпуляцій. Його можна вішати на стіну, або встановлювати на підставках або коліщатках.

  Простота у використанні. Включити, задати температуру і забути Температура задається в кожній кімнаті індивідуально. Систему немає необхідності відключати навіть на літній період. VITATERMO буде працювати в режимі кімнатного термометра Діапазон вимірюваних температур в приміщенні від mdash 9 ° С до +99 ° С. Режим антизамерзання не дозволить опуститься температурі в приміщенні не нижче +5 ° С.

  Ефективність. Завдяки розташуванню нагрівального елемента по всій довжині нижньої частини радіатора досягається рівномірність його прогрівання і максимальна тепловіддача, що не завжди можливо в інших системах опалення.

  Надійність і універсальність. Нагрівальний елемент виготовлений з нержавіючої сталі і має такий запас потужності, що може працювати навіть на відкритому повітрі, простий в установці і сумісний з будь-яким теплоносієм. Не боїться негативних температур заправляється рідина на основі гліцерину, витримує мороз до-30С. VITATERMO працює при напрузі живлення від 180 до 250 В.

  Екологія та безпека. Електрорадіатори VITATERMO працюють безшумно завдяки симісторні комутації. Прилади повністю герметичні немає випарів, не боїться накривання. Можливість обмежити температуру поверхні будь-якого радіатора від 40 до 70 ° С виключає пересушування повітря і забезпечує безпеку в дитячій кімнаті, поряд з меблями тощо. VITATERMO має високий ступінь захисту від перегріву, захист від перепадів напруги, захист від замерзання, пам'ять при відсутності живлення.

  Режими роботи
  Режим Комфорт mdash встановлений за замовчуванням. В цьому режимі можна визначити температуру повітря в кімнаті і обмежити температура нагріву радіаторах.
  Режим Економ mdash допоміжний режим. Налаштований на 4С менше ніж в режимі Комфорт. Рекомендується включати за відсутності людей у приміщенні. Налаштування можна змінювати.
  Режим Тижневий програматор mdash дозволяє запрограмувати роботу алюмінієвого електрорадіатора на цілий тиждень вперед. Даний режим розділяє кожен день тижня на два періоди ndash комфорт та економ. Дуже зручно для офісу або квартири. Вдень всі на роботі, а ввечері вдома. За рахунок цього VITATERMO економить електроенергію.
  Режим Черговий обігрів ? підтримує температуру повітря +8С в приміщенні. Дуже корисний для дач і приватних будинків, в яких ніхто не живе. Запобігає потраплянню і кристалізацію вологи в стінах осипання штукатурки і відклеювання шпалер.
  Режим Календар mdash включає режим Швидкий нагрів у зазначений день в призначений час. Зручно, якщо Ви знаєте коли заздалегідь необхідно протопити приміщення.
  Режим Мультитариф ? дозволяє поєднати роботу мультитарифного лічильника і VITATERMO для додаткової економії.

  Технічні характеристики
  Діапазон вимірюваних температур в приміщенні від mdash 9 С до +99С
  Установка температури нагрівання радіатора 40hellip 70 С, крок=1 С
  Установка температури в приміщенні 8hellip 30 С, крок =1 С, гістерезис =0, 5 С
  Електронний захист від перегріву
  Режим антизамерзання
  Пожежна безпека
  Працює безшумно, не пересушує повітря і не боїться накривання
  Не боїться негативних температур при заправці незамерзаючої рідиною
  Напруга живлення 180hellip 250 Вт
  Частота напруги живлення 50 Гц
  Тижневий таймер-програматор
  2 роки гарантії

  Можлива комплектація кронштейнами для кріплення на стіну або підставками з роликами

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход