Настенный обогреватель картина Трио - пленочный обогреватель Код 856761

 • 490грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Електричний плівковий плоский побутовий обігрівач з високоякісної термостійкої плівки з нагрівальними елементами всередині.
  Для виробництва обігрівача ми використовуємо вуглецеве волокно. в результаті нагрівання углеволокон виділяються теплові інфрачервоні промені, які обігрівають безпосередньо людей і навколишнє середовище в опалювальному приміщенні. Так як обігрівач плівковий, він відразу віддає тепло в повітря, без втрат на обігрів корпусу або масел, як це відбувається у звичних для нас радіаторах. Тому, тільки включивши наш обігрівач mdash він моментально починає нагрівати.
  Обігрівач зроблений з інертних і негорючих матеріалів, і скільки б він не працював, температура поверхні залишається незмінною mdash 75 градусів, тобто нижче больового і опікового порогів. Крім того, цей обігрівач, на відміну від традиційних, не сушить повітря і сам не боїться вологості, не має інерційності і безпечний для всіх членів сім'ї і домашніх вихованців.

  Вага обігрівача mdash 420 р.
  bull Технічний ресурс використання mdash 50 000 ч.
  bull Розміри mdash 1 Х 0, 57 м
  bull Напруга живильної мережі, В nbsp 220
  bull Споживана потужність не більше, Вт mdash 400
  bull Температура поверхні не більше, град. З mdash 75

  Плівкові обігрівачі працюють за принципом конвертора, при споживаної потужності 400 Вт їхня робота прирівнюється до роботи 2 кВт масляного обігрівача. Від 3 штук знижка 5

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход