Радиатор алюминий OCEAN 57070 SH-I-500S AL Код 80871286

 • 133грн.
 • Описание

  Виготовлені методом лиття під тиском з високоякісного алюмінієвого сплаву. Зварювання радіатора здійснюється за допомогою точкового сплаву, з якого виготовлений радіатор, що дозволяє уникнути точкової корозії в місцях зварювання.

  Алюмінієві радіатори OCEAN

  Конструкція внутрішнього водяного каналу радіатора OCEAN дозволяє використовувати їх в системах з максимальним робочим тиском до 16 бар 1, 6 МПа і температурою теплоносія до 110? С. Всі радіатори OCEAN тестуються заводом виготовлювачем під тиском у 20 бар 20 МПа.

  Зовнішня поверхня радіатора пофарбована за інноваційною технологією фарбування спочатку анафорез, потім порошок поліестр - епоксидної смоли. Після цього алюмінієві радіатори проходять термічну двухсотградусную загартування. Фарба наноситься на всю поверхню радіаторів як з лицьової і тильної сторін, так і з торців - між ребрами. Все вище перераховане забезпечує найкращі характеристики радіаторів, їх тривале використання і безпеку експлуатації.

  Радіатор з алюмінієвого сплаву відлитий під тиском, складається з окремих елементів-секцій, з'єднаних між собою за допомогою ніпелів. Герметичність в місцях з'єднання секцій забезпечується ущільнювальними прокладками.

  Переваги алюмінієвих радіаторів OCEAN

  Висока тепловіддача, велика швидкість розігріву, невеликі габарити, мала маса, зручність в експлуатації, досконалий дизайн, можливість монтажу будь-якої кількості секцій допомогою гвинтових з'єднань.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход