Термия Электрический маслонаполненный радиатор Термия Эконом Н 1020 20 кВт Код 77597117

 • 1 518грн.
 • Описание

  Більш детальну інформацію та консультацію менеджера про товар можете отримати на сайті компанії http//aquaunit.com.ua/product/elektricheskiyi-maslonapolnennyyi-radiator-termiya-ekonom-n-1020-2-0-kvt-p2906/

  Масляні радіатори виготовляються з високоякісних матеріалів з використанням сучасних технологій. Здатні забезпечити високий рівень затишку і комфорту у вашому офісі, будинку, дачі.
  Продумані конструкторські рішення, сучасний дизайн, широка номенклатура, здатна задовольнити будь-які запити споживачів, дозволять маслонаполненным радіаторам стати прикрасою будь-якого найвишуканішого інтер'єру. Вони зручні в користуванні, екологічно чисті, швидкодіючі, безшумні і економічні джерела тепла.
  Серія Економ відрізняється меншими габаритними розмірами, зменшеною шириною секції, наявністю датчика перекидання. Підключення до електромережі здійснюється з допомогою прогумованого шнура характерного тільки для приладів даної серії.
  Низька температура теплопередачі від корпусу радіатора виключає витрату кисню повітря, і термічне розкладання органічного пилу, практично не впливає на відносну вологість повітря в приміщенні ndash тепло, отримане від радіатора, м'яке і комфортне.
  Масляний радіатор оснащений термостатом, що дозволяє автоматично підтримувати заданий рівень температури і спеціальним захисним обмежувачем температури корпусу. Це дозволяє експлуатувати обігрівач без постійного нагляду. Для зручності переміщення радіатори оснащені колісними опорами.
  Спеціальний режим роботи термостата AntiFrost дозволяє тривалий час підтримувати температуру приміщення на рівні +5 - +7 градусів, чим виключається заморожування промерзання. Модельний ряд маслонаповнених радіаторів включає вироби з різними варіантами оформлення лицьових панелей управління, є моделі з вбудованим 24-годинним таймером і пристроєм прискореного прогрівання приміщення тепловентилятор.
  Класичне виконання масляних радіаторів характеризується простотою експлуатації і управління. Сучасний дизайн і базове виконання робить їх найбільш привабливими і доступними для споживача.
  Відмітні особливості
  Каплебрызгзащищенный варіант корпусу
  Ступінчасте регулювання потужності
  Вбудований датчик перекидання.
  Повна гарантія масляних радіаторів Термія 5 років

  Потужність, кВт 2, 0
  Кількість секцій 10
  Кількість режимів роботи 3 ступені 0, 8 кВт / 1, 2 кВт / 2, 0 кВт
  Терморегулятор є
  Розрахунковий обсяг парильного приміщення, м3 80 50
  Ступінь захисту оболонки IP 24
  Маса, кг 13, 9
  Габарити, мм 510х290х667

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход