Масляный обогреватель Saturn 7 секций 15 кВт Код 70649870

 • 670грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Масляний обігрівач Saturn 7 секцій 1, 5 кВт

  Наступають вогкі, холодні й дощові осінні дні, а не за горами і зима з її морозами. В цей холодний сезон у Вашому будинку можуть знадобитися обігрівачі. Зверніть увагу на масляні обігрівачі від фірми Saturn. Ці сучасні електричні прилади схожі на звичайні радіатори центрального опалення, але, на відміну від них, дають тепло в будь-який час року, варто тільки включити їх в мережу.

  Фірма Saturn вже встигла завоювати популярність і упокупателей, завдяки відмінному виконанню своїх товарів і оптимальному співвідношенню ціни і якості.

  Особливості
  - Регульований термостат
  - Захист від перегріву
  - Світловий індикатор роботи
  - Колеса, що полегшують переміщення
  - Відсік для намотування шнура

  Технічні характеристики
  - Потужність 1500 Вт
  - Три режими потужності 600/900/1500 Вт
  - Номінальна напруга 220-230 В
  - Номінальна частота 50 Гц
  - Площа обігріву до 17 кв. м
  - Секції 7

  Електричні радіатори ndash це велика кількість тепла на виході. Так, такі агрегати можуть видавати потужність-2500 Вт. Це залежить від кількості секцій радіатора. Вдалим є поєднання масляного обігрівача і вентилятора. При спільній роботі цих пристроїв потік теплого повітря буде рівномірно розподілятися по всьому приміщенню.

  В розділі Обігрівачі та нагрівальні апарати вас чекає великий вибір різноманітних моделей, що відрізняються технічними характеристиками і вартістю. Якщо у вас виникнуть труднощі з підбором товару, то ви завжди зможете зв'язатися з нашими консультантами, які підкажуть оптимальний варіант для вашого обігріву.

  В нашому онлайн-каталозі є досить великий асортимент продукції від відомих фірм-виробників. Тут ви зможете купити вироби призначені для опалення великих приміщень, так і компактні моделі для обігріву кімнат.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход