Радиатор AEG RA 5520 масляный 1500W Код 62329054

 • 790грн.
 • Описание

  Інтернет-магазин TeleStyle - це хороша електроніка за низькими цінами, чудові подарунки для рідних і друзів Для зручності наших клієнтів ми створили функцію 24 годинного прийому дзвінків. Для нас не важливо час коли Ви зателефонуєте, а важливий сам дзвінок. Ми з радістю відповімо Вам і вдень, і вночі Для постійних клієнтів діють знижки

  Характеристики

  Масляний радіатор

  Площа обігріву 15 м2

  Кількість секцій 7

  Тип нагріваючого елементу електрична спіраль

  Регульований термостат

  Регулювання потужності

  Захист від перегріву

  Відділення для шнура, колеса, ручка

  Світловий індикатор

  Живлення 230 V, 50 Hz, 1500 W

  У кліматичних умовах України опалювальний сезон триває половину року, отже, істотну частину життя ми проводимо в опалювальному приміщенні. Багато хто, напевно, ще з радянських часів пам'ятають про важких чавунних опалювальних приладах, що відрізняються малою ефективністю і спотворюють будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр. Тому варто серйозно поставитися до вибору опалювального приладу, який буде створювати тепло і затишок у Вашому будинку.

  Метою будь-якої системи опалення є створення і підтримання комфортної температури в приміщенні, де проживає або працює людина. Зазвичай комфортною температурою є значення до 18 ndash 20 ° C. Нагріте повітря передає температуру навколишніх предметів меблях, одязі, стін і т. п. Стіни, підлогу та вікна передадуть частину тепла зовнішнього повітря, тому необхідно безперервно додавати тепло в приміщення, щоб підтримувати комфортну температуру. Тут працює правило теплового балансу - скільки тепла пішло, стільки необхідно додати. Джерелом тепла у Вашому приміщенні є радіатори, які повинні швидко нагріти повітря до заданої температури.

  Оскільки радіатор знаходиться всередині приміщення і суттєво впливає на його естетичний вигляд, багато покупці підходять до вибору приладу виключно з позицій дизайну. Це нормально, якщо обігрівати треба приватний котедж, обладнаний автономною системою опалення. Якщо ж справа стосується міської квартири, відразу ж виникає цілий ряд обмежень. Насамперед, радіатор повинен бути достатньо міцним, щоб витримати тиск, підтримуваний в опалювальній системі будинку. Корисно знати, що сталеві панельні радіатори витримують тиск не більш 9-10 атмосфер, алюмінієві секційні ndash 6 або 16 атмосфер і біметалічні ndash 20ndash 35 атмосфер.

  В даний час випускаються нового покоління ndash сталеві панельні, секційні алюмінієві і біметалічні радіатори, хоча Ви можете зустріти і доісторичних монстрів ndash чавунні радіатори. ЧАВУННІ РАДІАТОРИ ndash всім знайомі з дитинства опалювальні прилади. За кордоном такі радіатори практично не застосовуються. Мають низьку теплопровідність, виробляють нагрівання приміщення за рахунок випромінювання. Класична модель чавунного радіатора МС-140 має масу 8 кг.

  При їх використанні доводиться відмовлятися від більшості досягнень в опалювальній техніці останніх 20 ndash 30 років. Наприклад, регулювати температуру в приміщенні, де встановлені чавунні радіатори можна тільки за допомогою кватирки. Внаслідок чого неминучі протяги.

  Сьогодні ми пропонуємо Вам mdash сталеві панельні, алюмінієві і біметалічні секційні. Однак, щоб Ви могли зробити правильний вибір, необхідно розповісти про кожного з них окремо.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход