-
Описание
Інтернет-магазин TeleStyle - це хороша електроніка за низькими цінами, чудові подарунки для рідних і друзів Для зручності наших клієнтів ми створили функцію 24 годинного прийому дзвінків. Для нас не важливо час коли Ви зателефонуєте, а важливий сам дзвінок. Ми з радістю відповімо Вам і вдень, і вночі Для постійних клієнтів діють знижки
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
- Вбудовані ручки для зручного транспортування
- 3 температурних режими 750/1250/2000 Вт
- Автоматичних регулятор температури
- Плавне регулювання термостата
- 2 індикатора
- Захист від перегріву
- ДхВхШ з ніжками 570x420x95mm
- Джерело живлення 220-240 В, 50 Гц
- Потужність 2000 Вт
- Настінний монтаж монтажні матеріали додаються
- Безшумна робота
КОМПЛЕКТАЦІЯ
- Обігрівач
- Комплект кріплення на стіну
- Ніжки обігрівача
- Оригінальна упаковка
- Інструкція
У кліматичних умовах України опалювальний сезон триває половину року, отже, істотну частину життя ми проводимо в опалювальному приміщенні. Багато хто, напевно, ще з радянських часів пам'ятають про важких чавунних опалювальних приладах, що відрізняються малою ефективністю і спотворюють будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр. Тому варто серйозно поставитися до вибору опалювального приладу, який буде створювати тепло і затишок у Вашому будинку.
Метою будь-якої системи опалення є створення і підтримання комфортної температури в приміщенні, де проживає або працює людина. Зазвичай комфортною температурою є значення до 18 ndash 20 ° C. Нагріте повітря передає температуру навколишніх предметів меблях, одязі, стін і т. п. Стіни, підлогу та вікна передадуть частину тепла зовнішнього повітря, тому необхідно безперервно додавати тепло в приміщення, щоб підтримувати комфортну температуру. Тут працює правило теплового балансу - скільки тепла пішло, стільки необхідно додати. Джерелом тепла у Вашому приміщенні є радіатори, які повинні швидко нагріти повітря до заданої температури.
Оскільки радіатор знаходиться всередині приміщення і суттєво впливає на його естетичний вигляд, багато покупці підходять до вибору приладу виключно з позицій дизайну. Це нормально, якщо обігрівати треба приватний котедж, обладнаний автономною системою опалення. Якщо ж справа стосується міської квартири, відразу ж виникає цілий ряд обмежень. Насамперед, радіатор повинен бути достатньо міцним, щоб витримати тиск, підтримуваний в опалювальній системі будинку. Корисно знати, що сталеві панельні радіатори витримують тиск не більш 9-10 атмосфер, алюмінієві секційні ndash 6 або 16 атмосфер і біметалічні ndash 20ndash 35 атмосфер.
В даний час випускаються нового покоління ndash сталеві панельні, секційні алюмінієві і біметалічні радіатори, хоча Ви можете зустріти і доісторичних монстрів ndash чавунні радіатори. ЧАВУННІ РАДІАТОРИ ndash всім знайомі з дитинства опалювальні прилади. За кордоном такі радіатори практично не застосовуються. Мають низьку теплопровідність, виробляють нагрівання приміщення за рахунок випромінювання. Класична модель чавунного радіатора МС-140 має масу 8 кг.
При їх використанні доводиться відмовлятися від більшості досягнень в опалювальній техніці останніх 20 ndash 30 років. Наприклад, регулювати температуру в приміщенні, де встановлені чавунні радіатори можна тільки за допомогою кватирки. Внаслідок чого неминучі протяги.
Сьогодні ми пропонуємо Вам mdash сталеві панельні, алюмінієві і біметалічні секційні. Однак, щоб Ви могли зробити правильний вибір, необхідно розповісти про кожного з них окремо.
-
Отзывы покупателей
Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым