Радиатор AEG RA5522 2200W масляный Германия Код 62328971

 • 1 248грн.
 • Описание

  Інтернет-магазин TeleStyle - це хороша електроніка за низькими цінами, чудові подарунки для рідних і друзів Для зручності наших клієнтів ми створили функцію 24 годинного прийому дзвінків. Для нас не важливо час коли Ви зателефонуєте, а важливий сам дзвінок. Ми з радістю відповімо Вам і вдень, і вночі Для постійних клієнтів діють знижки

  Характеристики

  Масляний радіатор

  Тип нагріваючого елементу електрична спіраль

  Кількість секцій 11

  Площа обігріву 25 м2

  Регулювання потужності

  Регульований термостат

  Захист від перегріву

  Відділення для шнура, колеса, ручка

  Світловий індикатор

  Живлення 230 V, 50 Hz, 2200 W

  У кліматичних умовах України опалювальний сезон триває половину року, отже, істотну частину життя ми проводимо в опалювальному приміщенні. Багато хто, напевно, ще з радянських часів пам'ятають про важких чавунних опалювальних приладах, що відрізняються малою ефективністю і спотворюють будь-який, навіть найвишуканіший інтер'єр. Тому варто серйозно поставитися до вибору опалювального приладу, який буде створювати тепло і затишок у Вашому будинку.

  Метою будь-якої системи опалення є створення і підтримання комфортної температури в приміщенні, де проживає або працює людина. Зазвичай комфортною температурою є значення до 18 ndash 20 ° C. Нагріте повітря передає температуру навколишніх предметів меблях, одязі, стін і т. п. Стіни, підлогу та вікна передадуть частину тепла зовнішнього повітря, тому необхідно безперервно додавати тепло в приміщення, щоб підтримувати комфортну температуру. Тут працює правило теплового балансу - скільки тепла пішло, стільки необхідно додати. Джерелом тепла у Вашому приміщенні є радіатори, які повинні швидко нагріти повітря до заданої температури.

  Оскільки радіатор знаходиться всередині приміщення і суттєво впливає на його естетичний вигляд, багато покупці підходять до вибору приладу виключно з позицій дизайну. Це нормально, якщо обігрівати треба приватний котедж, обладнаний автономною системою опалення. Якщо ж справа стосується міської квартири, відразу ж виникає цілий ряд обмежень. Насамперед, радіатор повинен бути достатньо міцним, щоб витримати тиск, підтримуваний в опалювальній системі будинку. Корисно знати, що сталеві панельні радіатори витримують тиск не більш 9-10 атмосфер, алюмінієві секційні ndash 6 або 16 атмосфер і біметалічні ndash 20ndash 35 атмосфер.

  В даний час випускаються нового покоління ndash сталеві панельні, секційні алюмінієві і біметалічні радіатори, хоча Ви можете зустріти і доісторичних монстрів ndash чавунні радіатори. ЧАВУННІ РАДІАТОРИ ndash всім знайомі з дитинства опалювальні прилади. За кордоном такі радіатори практично не застосовуються. Мають низьку теплопровідність, виробляють нагрівання приміщення за рахунок випромінювання. Класична модель чавунного радіатора МС-140 має масу 8 кг.

  При їх використанні доводиться відмовлятися від більшості досягнень в опалювальній техніці останніх 20 ndash 30 років. Наприклад, регулювати температуру в приміщенні, де встановлені чавунні радіатори можна тільки за допомогою кватирки. Внаслідок чого неминучі протяги.

  Сьогодні ми пропонуємо Вам mdash сталеві панельні, алюмінієві і біметалічні секційні. Однак, щоб Ви могли зробити правильний вибір, необхідно розповісти про кожного з них окремо.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход