Конвектор Clatronic KH3077 2000W Изготовитель Германия Код 62305359

 • 1 797грн.
 • Описание

  Наші менеджери проконсультують Вас про конкретний товар параметри, наявність товару, особливості роботи техніки тощо. Телефонуйте нам в будь-який зручний час для оформлення замовлення У нас мінімальні ціни і постійні акції

  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  - Вбудовані ручки для зручного транспортування

  - Плавне регулювання термостата

  - Захист від перегріву

  - Автоматичних регулятор температури

  - Безшумна робота

  - 2 індикатора

  - ДхВхШ з ніжками 570x420x95mm

  - Настінний монтаж монтажні матеріали додаються

  - 3 температурних режими 750/1250/2000 Вт

  - Джерело живлення 220-240 В, 50 Гц

  - Потужність 2000 Вт

  Принцип роботи системи опалення за допомогою радіаторів простий нагріта до необхідної температури вода з котельні установки надходить у приміщення по трубах. Далі вона потрапляє в опалювальний прилад, який і нагріває повітря в приміщенні.

  При цьому слід зауважити, що якщо передача тепла здійснюється конвекцією прискорений нагрів повітря протікає через розвинену обігрівається поверхню то такий опалювальний прилад називається конвектор, а якщо передача тепла здійснюється випромінюванням нагрівання навколишнього повітря поверхнею, що має підвищену температуру і теплоємність, то такий опалювальний прилад називається радіатор. Є також і комбіновані прилади - панельні конвектори-радіатори.

  Як випливає з вищевикладеного, для швидкого прогрівання приміщення найбільше підходить конвектор, але при цьому у нього є один недолік внаслідок активної конвекції в повітря захоплюється велика кількість пилу, що не кращим чином позначається на здоров'ї людей. Тому конвектори застосовуються тільки в проблемних місцях опалення наприклад, створення повітряної завіси в приміщення з великою кількістю скління, де звичайні опалювальні прилади не поміщаються за габаритами.

  Радіатори при цьому віддають близько 60 тепла випромінюванням теплової енергії, інша частина віддається конвективним шляхом. При цьому досягається мінімальна конвекція гарячого повітря і успішно нагріваються об'єкти, що знаходяться в приміщенні. У цьому радіаторне опалення найбільш близько до опалення теплою підлогою.

  Чавунні секційні радіатори зарекомендували себе як надійні і практичні. Вони стійкі до корозії і можуть застосовуватися в системах опалення з низькою якістю теплоносія.

  Чавунні радіатори більше підходять для систем опалення на твердому паливі. Завдяки великій ємності приблизно 1, 4 л секція і фізичним властивостями чавуну радіатори залишаються гарячими більш тривалий час, що немало важливо в перервах між завантаженнями твердопаливного котла.

  Більшість чавунних радіаторів приладів розраховано на тиск від 6 до 9 атм. Обпресувальні тиск до 15-16 атм. Максимальна температура теплоносія до 130С. При цьому чавунний радіатор має велику теплову інерцію, тобто довго прогріває приміщення і довго віддає тепло. З-за цього чавунні радіатори не підходять для опалення приміщення, де потрібно мати постійно або за бажанням температуру вдень +25З, а вночі +17З при мінливій досить швидко температурі зовнішнього повітря.

  Альтернативою чавуну є алюміній, з якого виробляються більш ефектні за зовнішнім виглядом і менш теплоємні алюмінієві або біметалічні сталь+алюміній радіатори. Гідність цих опалювальних приладів у тому, що вони прогрівають приміщення швидше, ніж чавунні радіатори. Внаслідок того, що алюміній чутливий до якості теплоносія, кислотність останнього повинна лежати в межах рН = 7-8. Також небажані великі скачки тиску і температури. Для запобігання електрохімічної корозії в місцях з'єднання алюмінієвих секцій зі сталевими трубами повинні використовуватися спеціальні перехідники.

  Сталеві панельні радіатори ndash це середина по теплопровідності між чавунними і алюмінієвими радіаторами. Панельні радіатори виконуються з штампованих, стійких до корозії сталевих листів, що утворюють ряд вертикальних паралельних каналів, які об'єднуються горизонтальним колектором. Радіатори виконуються однорядними, дворядними, трирядними, з ребрами і без нього. При цьому кожен радіатор покритий багатошаровим термостійкою емаллю. Деякі виробники для підвищення надійності радіаторів покривають їх цінкофосфатом оскільки радіатори виконуються точкової зварюванням. Сталеві радіатори рекомендується застосовувати для автономних, закритих систем опалення з теплоносієм зі зниженим вмістом кисню. Сталеві панельні радіатори розраховані на тиск від 6 до 10 атм. Обпресувальні тиск до 13 атм. Максимальна температура теплоносія до 120С.

  При цьому сталеві радіатори мають певні переваги в порівнянні з чавунними і біметалічними. Здавалося б, чавунний радіатор хоча і громіздкий, але все ж надійніше гріє. Насправді, щоб чавунний радіатор давав стільки ж тепла, скільки і сталевий, через нього має пройти в 7 разів більше води, і притому її температура повинна бути вище приблизно на 20С. А це в свою чергу веде до збільшення витрати палива і необхідності встановлення більш потужних насосів. Біметалічний радіатор програє сталевому за деякими технічними показниками, як наприклад знижений обсяг циркуляційної води. Сталеві радіатори мають більш розвинену поверхню теплообміну, швидше прогрівають приміщення, не витрачають енергію на нагрівання самих себе. При реконструкції старої системи опалення заміна старих чавунних радіаторів на сталеві панельні радіатори, можна скоротити енерговитрати на опалення.

  Біметалічні радіатори зовні схожі на алюмінієві, але завдяки застосуванню сталевих труб, усередині кожної секції, витримують внутрішній тиск до 25 атм. і вище. Застосовуються, як правило, для благоустрою міських квартир.

  Біметалічний радіатор, позбавлений недоліків чавунних і алюмінієвих радіаторів, все ж програє сталевому за деякими технічними показниками, як, наприклад, знижений обсяг циркуляційної води. Здавалося б, це добре. Але для того, щоб нагріти приміщення до оптимальної температури і підтримувати її на постійному рівні, потрібно і качати воду постійно. Враховуючи, що перетин біметалічних трубочок дуже невелике, всього 12-15 мм, швидкість циркулюючої рідини повинна бути високою. Крім того, при високих тисках в системі найбільш вразливим вузлом стає котел, місця з'єднання різьбових фітингів, термостатичні головки можуть видавати характерний свист.

  Біметалічні радіатори підходять для квартир, де системи опалення відрізняються великим робочим тиском і поганою якістю води.

  При виборі типу радіатора, треба виходити з того, куди ви хочете його поставити котедж з автономним опаленням або в квартиру з центральним опаленням, оскільки умови експлуатації в цих випадках різко розрізняються. Основна відмінність - високий тиск і високий вміст кисню у воді при централізованому опаленні. Для автономних систем опалення найкраще підходять сталеві панельні радіатори, а для квартири з великим робочим тиском і поганою якістю води - біметалічні, і алюмінієві або чавунні. Якщо ви хочете замінити радіатори в квартирі, то слід дізнатися тиск в опалювальній системі. Цей тиск має бути не вище значення робочого тиску для радіатора.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход