Масляный обогреватель SANICO OHA-07S 11 секций Код 59717821

 • 846грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Масляний обігрівач SANICO OHA-07S 11 секцій

  Масляний обігрівач - це кращий варіант для обігріву будь-якого приміщення, будинку, квартири або офісу. Такий прилад може служити додатковим і навіть основним джерелом тепла. Його переваги залишають далеко позаду різні варіанти обігрівальних приладів надійність, потужність, висока тепловіддача, швидкий розігрів до робочої температури, мобільність, простота у використанні, захист від перегріву.
  Обігрівача SANICO OHA-07S на 11 секцій достатньо для приміщення площею до 20 м2. Регулювання рівня нагріву дозволяє вам самостійно вибирати потрібну ступінь в залежності від того, наскільки холодно в приміщенні - це дозволить уникнути зайвих витрат електроенергії.
  Обігрівач складається з корпусу, наповненого маслом. Усередині корпусу розташований нагрівальний елемент, який нагріває масло і, відповідно, корпус. Масло дуже тепломістке, тому прилад продовжує віддавати тепло деякий час після вимкнення.
  Для переміщення по кімнаті обігрівач оснащений колесами, а для намотування шнура є спеціальний відсік.
  Купити масляний обігрівач Sanico ви можете в інтернет-магазині Оптовик. У нас ви знайдете широкий вибір і найнижчі ціни.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход