Масляный обогреватель Sea Breeze 11 секций 20 кВт Код 55335266

 • 1 200грн.
 • Описание

  Масляний обігрівач Sea Breeze 11 секцій 2, 0 кВт

  Надійний, практичний масляний обігрівач Sea Breeze незамінний, якщо в оселі недостатньо тепло.

  Обігрівач влаштований таким чином, щоб максимально економити енергію - вбудований термостат відключає прилад, коли його температура досягає заданої, а при зниженні температури автоматично включає його знову. Масло, яким заповнений внутрішній простір приладу, остигає повільно, віддаючи тепло навіть після відключення приладу від мережі, що, знову-таки, скорочує витрату електрики.

  Потужності обігрівача достатньо для опалювання приміщення площею до 27 м2, при необхідності його можна легко перемістити в іншу кімнату - для цього передбачені невеликі колеса. Підключається прилад до звичайної побутової мережі напругою 220В.

  Купити масляний обігрівач Sea Breeze ви можете в інтернет-магазині Оптовик .

  Масляні обігрівачі вже давно заслужили визнання у великої кількості споживачів. Це зручний та безпечний спосіб обігріву приміщень, завдяки таким приладам вам буде тепло в своїй квартирі або будинку в будь-яку погоду. Представлений пристрій має зручну конструкцію, що воно зручне в транспортуванні і безпечно для експлуатації в приміщенні, де є діти. такий виріб володіє зручною регулюванням температурного режиму і ощадливо витрачає електроенергію. якщо ви вирішите купити такий обігрівач, то зможете точно знати, що він прослужить вам довгий час, гарантуючи вам комфорт і тепло в найбільш екстремальні місяці, коли центральне опалення не включено.

  Наш інтернет-магазин реалізує якісні і довговічні прилади, які мають високий відсоток продажів в нашому регіоні. У нас ви знайдете лояльні ціни, привітне ставлення і оперативне вирішення спірних ситуацій. Зв'яжіться з нашими менеджерами і вони дадуть відповідь на всі ваші запитання, а також допоможуть організувати швидку доставку у будь-який населений пункт України.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход