Масляный обогреватель Delonghi 15 кВт 7 секций Код 54627747

 • 1 195грн.
 • Описание

  ОПИС

  Масляний обігрівач Delonghi 1.5 кВт 7 секцій

  Масляний радіатор Delonghi GS 770715 виручить вас в міжсезоння, коли основне опалення ще не включено, а за вікном стало холоднішати так і в морозні зимові дні використовується як додаткове джерело обігріву.

  При виборі такого типу обігрівачів споживач часто звертає увагу на кількість секції. Відомо, що чим їх більше, тим більше нагрівається площа радіатора, а це впливає на те, як швидко нагріється сама кімната. Модель GS 770715 має сім секції і три режими потужності 700, 800 і 1500 Вт відповідно. Такої потужності достатньо для обігріву приміщення площею 15 кв. м. Встановлюється прилад на коліщатка що дозволяє легко перевезти його з однієї кімнати в іншу, не докладаючи зусиль. Така мобільність доповнюється і компактністю обігрівача, його розміри становлять 15см завширшки 63див у висоту і 35см в глибину.
  Так само не можна умовчати і про двох дуже важливих для масляних радіаторів функціях. При використанні його в приміщеннях без основного джерела обігріву гараж, дача і. т. п. є небезпека того, що при зниженні температури масло всередині замерзне, тим самим привівши прилад в несправність. Захист від морозу виключає таку можливість і надає даній моделі ще більшу надійність. У зворотному випадку може статися так, що прилад перегріється, але і від цієї ситуації виробник вберіг споживача, запровадивши в масляний радіатор Delonghi GS 770715 технологію, що дозволяє відключити прилад при перегріві. Особливості Додаткова інформація Колір сірий Зручність використання відділення для шнура, колесики, ручка Захисні функції захист від морозу, відключення при перегріві Функціональність Варіанти монтажу підлоговий Термостат є Управління механічне, регулювання температури, вимикач зі світловим індикатором Таймер ні Технічні характеристики Рівні потужності 1500/800/700 Вт Площа обігріву 15 кв.м Напруга 220/230 В Тип масляний радіатор Кількість секцій 7 Регулювання потужності є Габарити і вага Габарити ШхВхГ 15x63x35 см Інші властивості Код виробника GS770715

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход