Масляный обогреватель Термія H0715 15 кВт 7 секций Код 50976526

 • 1 040грн.
 • Описание

  Електричний масляний радіатор опалення Термія призначений для обігріву приміщень в якості додаткового обігрівача.

  Масляний обігрівач моделі Н 0715 з вбудованим терморегулятором температури економічний і зручний в використанні, а також оснащений режимом Anti Frost , який запобігає промерзанню приладу, підтримуючи температуру на рівні 5-7° Пн.

  Маслонаполненный радіатор Термія має вбудований датчик перегріву, захищає прилад від перегріву і до того ж контролюючий температуру корпусу приладу, роблячи його травмобезпечним. Він відмінно підходить для опалення приміщень площею до 15 м. кв.

  Електрорадіатор масляного типу моделі Н 0715, як і інші з цієї серії, не володіє додатковим функціоналом таймер, тепловентилятор, для зручного використання в ньому є кнопки вкл і викл і терморегулятор, що дозволяє регулювати температуру в приміщенні в діапазоні 5-30° С. До того ж, радіатор оснащений системою захисту від перегріву і перевертання, що забезпечує його безпеку.

  Радіатор масляний ТМ Термія виготовлений з урахуванням вимоги опалення та безпеки приладу, про що свідчать сертифікати відповідності України, Росії та Білорусії.

  Доглядати за даним приладом дуже просто. Для очищення радіатора досить протерти корпус сухою ганчіркою, попередньо переконавшись що радіатор відключений і охолов. Важливим якістю масляного радіатора можна назвати опалення приміщення без спалювання кисню.

  Гарантійний термін обслуговування масляного обігрівача mdash 5 років, а його експлуатаційний термін може досягати 10 років і більше.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход