PIP Universal Cleaner очистка интерьера мебелистёкол 500 ml Код 90251876

 • 250грн.
 • Описание

  При регулярному застосуванні сприяє значному зменшенню кількості пилу до 80 і патогенних мікроорганізмів у т. ч. пилових кліщів, що перешкоджає передачі інфекцій ззовні і всередині приміщення. Безпечно для будь-яких поверхонь. Безпечно для людей і тварин. Незамінне при наявності алергії на домашній пил.

  PiP Universal Cleaner володіє дуже потужним потрійною дією

  >Забезпечує глибоке мікроскопічне видалення бруду з найдрібніших пір поверхонь

  >Усуває неприємні запахи та запобігає їх подальшу появу

  >Формує на поверхні безпечну і здорову мікрофлору.

  Завжди збовтувати продукт перед використанням.

  Ефективність робочого розчину зберігається до 6 місяців.

  Пробіотичні культури ефективні тільки при плюсовій температурі.

  Використовується для видалення домашньої, бібліотечної та музейної пилу, очищення стін, міжкімнатних дверей, меблів у т. ч. м'якою, предметів з дерева, пластику, шкіри, замші, хутра, металу, кераміки, натурального каменю, ювелірних прикрас, скла та підлоги.

  Рекомендований для предметів старовини і музейних експонатів.

  СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

  >Метод двох відер

  У першому відрі готуємо робочий розчин 1-3 10-30 мл концентрату на 1 л. води в залежності від ступеня забруднення.

  В друге відро набираємо чисту воду для ополіскування ганчірки .

  Змочуємо ганчірку в робочому розчині 1 відро, віджимаємо і протираємо будь-які поверхні в будинку, по мірі забруднення ганчірки обполіскуємо її у відро з чистою водою 2 відро, віджимаємо і знову змочують в першому відрі.

  Ця ж схема використовується при митті підлог, якщо вологе прибирання в квартирі відбувається раз в тиждень ? поли моєму 1 розчином, якщо частіше переходимо на 0, 5 розчину.

  Боротьба з пилом, дезінфекція приміщень використовується 1 розчин для протирання пилу і очищення меблів і предметів інтер'єру. Перед використанням пляшку з концентратом необхідно як слід струсити.

  Розчин готується заздалегідь, шляхом додавання концентрату в теплу воду з розрахунку 5 мл на 0, 5 літра води.

  Приготовлений розчин залишити на 0, 5-1 годину для отримання максимальної концентрації пробіотичних бактерій в розчині, що сприяє отриманню відмінного результату.

  Найбільш продуктивно використовувати для роботи механічний тригер помповий розпилювач, розпилюючи розчин безпосередньо на поверхню або на серветку, в залежності від типу оброблюваної поверхні.

  При необхідності, сильні забруднення потерти м'якою щіткою або серветкою і залишити розчин для впливів на 3-5 хвилин, потім протерти микрофибровой серветкою. Не вимагає змивання, при регулярному застосуванні сприяє формуванню природного биобаланса в приміщенні, зменшення кількості пилу і значного зниження патогенного фону.

  Хороший результат дає також додаткову розбризкування 0, 5 розчину безпосередньо в повітрі приміщення і в місцях скупчення пилу штори, настінні килими, відкриті стелажі, книжкові полиці... 1 ? 2 рази на тиждень.

  Чистка шкіри, замші і хутряних виробів з коротким ворсом ідеально підходить для чищення в домашніх умовах шуб та головних уборів з норки, соболя та іншого хутра. В 100 мл теплої води 35-40С додати 30 мл концентрату і дати настоятися не менше 30 хвилин. Не потребує змивання. Хутро чистимо спочатку проти шерсті, а потім по шерсті. Хутро стає гладким і шовковистим на дотик. Не страшна буде навіть моль оброблених виробів

  Таким же розчином і таким же способом чистимо вироби з шкіри сумки, рукавички, портмоне, футляри, замші та нубука, тільки після повного висихання виробів із замші та нубука необхідно обробити каучукової щіткою для підняття ворсу.

  Незамінний для очистки мобільних телефонів і очок
  Розпорошити приготований розчин 5-10 мл концентрату влити в 250-500мл. теплої води, дати настоятися не менше 30 хвилин на серветку з мікроволокна, цією серветкою ретельно протерти окуляри, моб. телефони, телевізори, комп'ютери, планшети. Не потребує змивання.

  Догляд за книгами, картинами і антикваріатомвологостійкі поверхні протираємо 1 ? 2 рази на тиждень 1 розчином за допомогою добре віджатою микрофибровой серветкою. Сильно пошкоджені, або бояться води предмети наприклад, книги, спочатку очищаємо від пилу м'яким пилозбірником, потім з відстані 40-50 см разбрызгиваем 0, 5 розчин за допомогою дрібнодисперсного розпилювача тригера.

  В автомобілі якісна і безпечна очищення пластику, дерева та шкіри. Використовуємо в концентрації 2-5 в залежності від ступеня забруднення для пластикових, скляних і дерев'яних деталей 30 для шкіряних та замшевих.

  Технологія описана вище. При регулярному використанні в салоні автомобіля формується сприятливий мікроклімат, тримається стійкий запах нового дорогого авто, через 3 ? 5 діб після обробки повністю зникає запах тютюну.

  Чистка килимів

  Ретельно пропилососити килим або м'які меблі.

  Для видалення плям розчин готуємо з розрахунку 50 мл концентрату на 1 л. води, при сильних забрудненнях ? 30 мл на 1 л води, при помірних забрудненнях -20 мл на 1 л. води.

  Микрофибровой ганчірочкою зволожуємо поверхню, залишаємо на 5-10 хв, збираємо відокремлену бруд ганчіркою, прополіскуючи її в робочому розчині в міру забруднення.

  Стійкий в'їдаються запах тютюну у приміщеннях, в яких постійно курять, спочатку провести генеральне прибирання миючим засобом CMF-240 або ZYM Liquid. Потім щодня разбрызгиваем за допомогою механічного або помпового розпилювача заздалегідь приготований 0, 5 розчин на стіни, меблі, текстиль штори, килими, скатертини....

  Цим же розчином моєму, протираємо або зрошуємо в залежності від розміру і форми попільнички урни. Через кілька годин запах тютюну починає зникати, пахне тільки свіжим димом в процесі куріння. При регулярному використанні запах повністю блокується на мікрорівні.

  Увага
  Завжди струшуйте ємність з концентратом перед використанням
  Додавайте концентрат у воду, а не навпаки, крім тих випадків, коли необхідно сильне піноутворення.

  Для отримання максимального ефекту після розведення почекати 30-40 хвилин для переходу пробіотиків у вегетативний стан.

  Забороняється одночасне використання антисептичних та дезінфікуючих речовин, освіжувачів повітря синтетичного походження.

  Засіб в ємності 500мл ? 249, 99 грн 5л ? 2399, 99 грн.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход