Теплый пол Теплоног GH-308 80см220Вт Код 8965931

 • 360грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Інфрачервоний плівковий підлога ТЕПЛОНОГ виробництва південнокорейської компанії TAEIL ELECTRIC. Відрізняється високою міцністю, економічністю, екологічністю, простотою монтажу і безпекою. Є всі необхідні сертифікати. Торгова марка ТЕПЛОНОГ займає гідне місце серед інших основних торгових марок плівкового інфрачервоного карбонового підлоги на Українському ринку, таких як EXCEL, EcoHeat, Rexva Xica, Caleo Південна Корея і MONOCRYSTAL Україна.

  Інфрачервоний плівковий підлога ТЕПЛОНОГ GH-308

  Плівкова тепла підлога Теплоног ширина 80 см, споживана потужність 220Вт/кв. м. Доставка по Україні від 2000 грн. - безкоштовна. На жаль, в залишку цього розміру плівки залишилося два відрізки 2 п. м. і 1 п. м.

  Плівкова тепла підлога Теплоног GH-308 - це тонка 0, 4 мм полімерна плівка, яка не схильна до корозії і руйнування протягом тривалого терміну термін розкладання поліестеру перевищує термін життя більшості будівель.Нагрівальна полімерна плівка потужністю 220 Вт/кв. м випромінює зі своєї поверхні дальні інфрачервоні промені довжина хвилі 9-10 мкм. Нагрівальним елементом є чорні графітові смуги, на які за мідно-срібним провідникам подається напруга 220 Вольт змінного струму. Чорні графітові смуги запаяні в прозору поліестеровую плівку. Теплопровідність графіту набагато вища, ніж у аналогів, що використовуються в системах обігріву, а електромагнітне випромінювання в десятки разів менше. Це властивість дозволяє досягати більшої ефективності і тепловіддачі, при меншому енергоспоживанні.

  До складу нагрівальної плівки Теплоног входять

  • карбонова паста
  • срібна паста
  • мідь.
  • жаростійкий поліетиленова плівка.

  Переваги плівкового теплої підлоги Теплоног

  В наших умовах основними перевагами Плівкового теплої підлоги Теплоног є

  • Підвищена товщина плівки дозволяє посилити стійкість продукції до фізичних навантажень, проколів, зламів Не боїться великих фізичних навантажень на поверхні фінального покриття, таких як спортивних, гімнастичних, торгових, виставкових залах і т. п.
  • Універсальність. Дійсно, найбільш універсальний тип обігріву підлоги, легко сумісний з будь-яким типом підлогового покриття плиткою, ламінатом, ковроліном, паркетною дошкою і лінолеумом, завдяки частому розташуванню смуг провідника і неможливості перегріву.
  • Легко витримує перепади температур і напружень, має велику зносостійкість, довговічність.завдяки більш товстому і якісному поліетилену
  • Простота установки. Установка плівкового підлоги проста, займає небагато часу і доступна навіть не фахівцеві. Тим не менш, ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів.
  • Здоровий обігрів. Тепла підлога Теплоног робить позитивний вплив на здоров'я. Існує більше 30 захворювань, які виліковуються за допомогою дальнього інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання термоплівки Теплоног на 90 складається з променів далекого інфрачервоного спектру.
  • Енергозберігаюча та економічна система.Економія до 30 в порівнянні з іншими типами електричного обігріву і до 60 у порівнянні з паливними бойлерами.Економія на монтажних роботах завдяки простоті та оперативності установки Зберігає енергію завдяки можливості локального обігріву.
  • Легко підключається до електроживлення і оперативно управляється.
  • Гнучкість. З допомогою теплої підлоги Теплоног Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні.
  • Мобільність. При бажанні, Ви можете використовувати мобільний комплект теплої підлоги Теплоног для обігріву дзеркала, килими, картини, місця Вашого домашнього улюбленця, а також як засоби аварійного обігріву.

   Розрахунок для основного обігріву необхідно покласти від 60, для комфортного mdash від 40 плівкового обігрівача від загальної корисної площі підлоги за винятком нерухомих об'єктів меблів, стаціонарний декоративних конструкцій, побутової техніки, тощо, по периметру приміщення може робитися відступ 10-40 см, між смугами плівки допускається відстань до 5 см, НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ перекриття або накладення плівки на плівку.

  Вибрати терморегулятор для теплої підлоги

  Умови доставки та оплати

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход