Пленочный теплый пол HEAT PLUS Корея Код 86385514

 • 430грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Переваги інфрачервоного теплої підлоги HEAT PLUS порівняно з альтернативними системами обігріву приміщень
  Інфрачервона тепла підлога Heat Plusмає ряд ключових переваг перед найбільш поширеними системами підлогового обігріву mdash водними і кабельними.


  1. Вигідність експлуатації.

  Під 1м. кв. підлогового покриття розташований 1м. кв суцільного карбонового покриття, номінальна споживана потужність на 1 м. кв. становить 0, 02-0, 06 кВт/год, що в 3-5 менше, ніж у кабельних систем. У кабельних системах під 1 м. кв. підлогового покриття укладено максимум 10 метрів кабелю на відстані 10-15 см один від одного. Тому, прогрів всій площі підлоги обігрівачем Heat Plus відбувається швидше і, як наслідок, терморегулятор швидше відключає енергоспоживання всієї системи.

  2.Універсальність.
  Інфрачервона тепла підлога можна застосовувати для нагрівання всіх видів покриттів кахельної та керамогранітної плитки, паркету, статевої дошки ламінату, ковроліну, лінолеуму.

  3. Простота монтажу.
  Монтаж інфрачервоної теплої підлоги простий, займає мало часу і доступний навіть не фахівцеві. В більшості випадків монтаж сухий, тобто не потрібно заливати обігрівач в бетонну стяжку.

  4. Максимальний ККД.
  -Карбон, який використовується як джерело тепла при підключенні до 220В виділяє більше теплової енергії, ніж інші матеріали, використовувані в кабельних системах при тому ж електроспоживанні.
  -Немає необхідності прогрівати бетонну стяжку через її відсутність. Інфрачервона тепла підлога гріє відразу підлогове покриття при нагріванні ламінату, лінолеуму, килимових покриттів, або 1-1, 5 см шар плиткового клею при нагріванні керамогранітної або керамічної плитки.

  5. Вплив на здоров'я.
  Інфрачервона тепла підлога чинить сприятливий вплив на здоров'я. Існує більше 30 захворювань, які медицина сьогодні виліковує за допомогою довгохвильового інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання інфрачервоного теплої підлоги на 90 складається з променів довгохвильового інфрачервоного спектру.

  6. Гнучкість.
  За допомогою інфрачервоної теплої підлоги ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі, округлі і рельєфні поверхні.

  7. Мобільність.
  При бажанні ви можете мати мобільний комплект інфрачервоної теплої підлоги для обігріву свого спального місця, крісла, дзеркала, килими, картини, парники, теплиці, місця вашого домашнього улюбленця, а також як засоби аварійного обігріву.

  8. Надійність і стійкість до механічних пошкоджень.
  При механічному пошкодженні виходить з ладу лише пошкоджене місце обігрівача, але, тим не менш, продовжує працювати. При цьому вся система продовжує працювати в звичайному режимі. Плівка не схильна до корозії і руйнування дуже тривалий час термін розкладання полімеру багаторазово перевищує термін життя більшості будов.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход