Облучатель фототерапевтический Amelux Код 8174507

 • 29 800грн.
 • Описание

  Опромінювач фототерапевтический Amelux

  Компактна і ефективна фототерапевтическая лампа для лікування новонароджених гипербилирубиемии

  Одним з найбільш поширених станів неонатального періоду є гіпербілірубінемія жовтяниця новонароджених. У ряді випадків гіпербілірубінемія набуває виражений характер, що може супроводжуватися важким ураженням центральної нервової системи новонародженої дитини з розвитком інвалідизуючих захворювань ядерна жовтяниця.

  Основним методом лікування гіпербілірубінемії новонароджених є фототерапія ndash опромінення дитини спеціальними лампами, що створюють світловий потік в діапазоні довжин хвиль 400 ndash 550 нм. Такі лампи називаються фототерапевтическими.

  Лампа фототерапії Amelux Амелюкс ndash компактна фототерапевтическая лампа, що складається з мобільного підстави і лампового блоку в міцному пластиковому корпусі. Дизайн лампи спеціально розроблений для максимальної мобільності і зручності застосування в різних умовах. Цьому сприяє легкість пересування лампи, можливість регулювання висоти і кута нахилу лампового блоку. Обладнання відповідає I класу електричного захисту.

  Ламповий блок укомплектований 6 компактними флуоресцентними лампами. Ці лампи захищені сітчастим каркасом і розділені на 2 незалежних блоки перший містить 4 лампи в центрі, другий ndash 2 лампи з обох боків першого блоку.
  Залежно від особливостей конкретної дитини може використовуватися комбінація з 4-х ламп синього світла і 2-х ламп білого світла або 6 ламп синього світла. Лампи блакитного світла використовуються для ефективного зниження рівня білірубіну в сироватці крові у новонароджених, лампи білого світла використовуються для контролю і моніторингу, а спільне використання ламп білого і блакитного світла забезпечує комфортний світ для медичного персоналу при тій же клінічної ефективності.

  Слідом за включенням блоку 4 ламп активується лічильник загального часу роботи цей лічильник не активується при включенні тільки 2 ламп.

  Ламповий блок на верхній поверхні має спеціальні прорізи для відводу тепла. Для оптимальної фототерапії ламповий блок може повертатися в обидві сторони.

  Вигнута L-подібна трубка з'єднує ламповий блок і стійку. Її висота може бути змінена за допомогою ручки установки висоти. Близько лампового блоку розташована ручка регулювання кута нахилу.

  Стійка лампи розташована між Т-подібним підставою і L-подібною трубкою. Підстава забезпечене трьома антистатичними колесами, 2 з них ndash з гальмами. L-подібна трубка фіксується на стійці ручкою регулювання висоти. Електричний шнур постійно прикріплений до основи. Кабель живлення лампового блоку проходить через стійку і L-подібну трубку. Вся система електричного живлення лампи знаходиться в підставі баласт, живильник, з'єднання основного кабелю, запобіжники і т. д.. Електричне живлення лампи контролюється вмикачем, розташованим на підставі і забезпеченим зеленим індикатором.

  • 6 компактних флуоресцентних ламп і спеціально розроблений рефлектор забезпечують фокусированное світлове поле і ефективну фототерапію
  • низьке споживання енергії
  • гнучкість регулювання змінювана висота і кут нахилу лампового блоку
  • спеціально поборанные розміри підстави дозволяють встановити лампу над будь-інкубатором, відкритої реанімаційної системою, ліжечка для новонароджених, пеленальним столом
  • вбудований терапевтичний таймер і лічильник загального часу роботи
  • відсутність вентилятора обесечивает бесшемность роботи
  • простота використання
  • не вимагає сервісного обслуговування
  • термін служби фототерапевтических ламп збільшено до 2000 годин

  Комплектація

  • Мобільна стійка на 3 антистатичних колесах 2 з блокуванням
  • Ламповий блок, що містить 4 флуоресцентних лампи блакитного світла 435 нм потужністю 18 Вт та 2 флуоресцентних лампи денного світла потужністю 18 Вт
  • Захисний кожух для ламп
  • Перемикач білий/блакитний світло
  • Таймер з установкою нуля терапевтичний
  • Таймер загального часу роботи
  • Регульована висота лампового блоку
  • Кут повороту лампового блоку 180°

  Технічні характеристики

  Потужність випромінювання довжина хвилі від 400 до 550 nm на відстані 45 см 18.9 W/m2 з 6 лампами синього світла
  16.5 W/m2 з 4 лампами синього світла і 2 лампами білого світла Лапми 6 ламп синього світла або 4 лампи синього світла + 2 лампи білого світла Максимальне навантаження лампового блоку 36 Вт Кут повороту лампового блоку до 180° Хронометр 0-99999 годин Лічильник загального часу роботи не скида Терапевтичний лічильник скида Розміри лампового блоку Довжина 470 мм Ширина 400 мм Висота 90 мм Регулювання висоти від 1150 мм до 1550 мм Висота основи включаючи колеса 75 мм Вага, включаючи підстава 17.800 кг Клас захисту Class l Рівень захисту B Класифікація згідно MDD93/42 Class 2a Номінальний вольтаж 230V / 50Hz Номінальне споживання енергії 1.95 A Відповідність CE-0123,
  MDD 93/42 ЄЕС від 14.7.1993,
  EN 60601-1,
  EN60601-1-2,
  EN 60601-2-50

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход