Женская Кофта Турция Р42-46 Тёплая Код 79288437

 • 210грн.
 • Описание

  Розміри 42-46
  3-х нитка
  Туреччина Лн/

  Кофта mdash предмет вовняної в'язаного одягу для верхньої частини тіла з застібкою знизу доверху спереду.
  Кофта стала основою для появи інших предметів плечової в'язаного одягу mdash светрів, пуловерів, джемперів, жакетів. Варто зазначити, що навіть якщо у кофти високий застібається воріт, її правильніше називати кофтою, а не светром.
  Кофта як предмет одягу відома багато століть. За деякими даними, кофти в'язали і носили ще в стародавньому Єгипті. Абсолютно точно відомо, що кофти в якості утеплювального шару в одязі носили в Європі, починаючи з XIII століття.
  Кардиган
  Однієї з різновидів кофти є кардиган англ. cardigan mdash в'язаний шерстяний жакет по фігурі, без коміра, з глибоким вирізом, може бути на гудзиках.
  Названий в честь сьомого графа Кардігана, якому приписують винахід даного предмета одягу з метою утеплення форменого мундира.

  Піджак від англ. pea-jacket, у свою чергу від нід. pijjekker pij mdash різновид грубої тканини і jekker mdash куртка mdash частина чоловічого костюма mdash куртка з відкритим коміром і застібаються на ґудзики статями. Служить верхньою частиною класичного чоловічого костюма.
  Однобортний ліворуч і двобортний піджаки.
  Піджаки бувають однобортні і двобортні.
  Конструкція піджака.
  Крій mdash існують два основних види крою піджака однобортний і двобортний. Однобортний піджак має один ряд гудзиків, а його вільний кінець має ширину, достатню виключно для того, щоб бути застебнутим на гудзики. Двобортний піджак у свою чергу має два ряди гудзиків, а вільний кінець при застібанні покриває обидва ряди. Найбільш популярним в даний час є однобортний варіант покрою.
  Лацкани mdash закоти, що доходять до верхніх гудзиків. Бувають різної ширини, а також трьох видів загостреної форми, прямокутної форми та похилій падаючої форми, а також суцільні, коли лацкан і комір складають одне ціле апаш.
  Гудзики піджака mdash пришиваються в тому місці, де зазвичай закінчується лацкан піджака. Кількість гудзиків може відрізнятися в залежності від покрою піджака. Так, однобортний піджак має один ряд гудзиків числом від однієї до чотирьох, хоча найбільш поширений варіант mdash дві-три гудзики. Нижній ґудзик, як правило, не застібається. Один гудзик традиційно використовується на смокінгу, однак зустрічаються смокінги на двох і трьох гудзиках. Двобортні піджаки зазвичай мають від двох до шести гудзиків в два ряди. Піджаки на трьох гудзиках були популярні наприкінці XIX nbsp початку XX століття і початку XXI століття. На двох mdash в 1920-50-і роки. На одній mdash у 1980-90-ті роки.
  Гудзики рукава mdash розташовуються в нижній частині рукавів, зазвичай в кількості трьох-чотирьох, і в даний час виконують виключно декоративну функцію. У зв'язку з цим в більшості випадків пришиваються намертво. У той же час на багатьох високоякісних піджаках, у тому числі на пошитих на замовлення, гудзики можуть розстібатися. Таким чином, залишаючи одну з гудзиків незастегнутой, зазвичай привертають увагу до цієї деталі костюма, а також підкреслюють ексклюзивність і якість піджака.
  Бічні кишені mdash можуть бути як з клапанами, так і без них. Останні є найбільш формальним варіантом, так як є практично непомітними. Також кишені можуть бути втачнимі і накладними. Останні використовуються виключно в неофіційному костюмі mdash на спортивних піджаках і блейзерах. Так як етикет забороняє поміщати в кишені піджака великі предмети, руки та ін., виробники часто їх зашивають наглухо.
  Нагрудний кишеню mdash призначений виключно для поміщення в нього спеціального хустки.
  Кишені внутрішні mdash на відміну від зовнішніх служать для більш практичних цілей, будь то носіння гаманця, футляра для візиток, ручок, мобільного телефону та інших дрібних і в той же час важливих предметів. Можуть бути різного фасону в залежності від призначення і виробника піджака.
  Шліци mdash являють собою розрізи на нижньому закінчення швів спинки піджака. Призначені для поліпшення рухливості при носінні піджака, а також для полегшення доступу до задніх брючним кишенях. Піджаки можуть поставлятися в трьох виконаннях з одиночної центральної шліцом, з двома бічними шліцами, а також зовсім без шліц. Піджаки з двома шліцами прийняті в класичному англійському костюмі, без шліц найбільш популярні в континентальній Європі, а з одного шліцом mdash в Америці.

  Туніка лат. ' tunica mdash одяг у вигляді мішка з отвором для голови і рук, зазвичай вкривала все тіло від плечей до стегон. Туніка, виготовлена без талії, отримала поширення у Стародавньому Римі. У чоловіків зазвичай носилася під тогою, жінки на туніку з рукавами одягали безрукавну туніку.
  Туніка интериоре mdash друга, коротка вище колін туніка, яку носили молоді римлянки. Туніка текту mdash вузька і довга одяг, надівається римлянками в день повноліття і в день весілля.

  Сорочка mdash вид легкої плечового одягу. Як правило, словом сорочка, в даний час, прийнято називати одяг для хлопчиків і чоловіків, також звану верхня сорочка або чоловіча сорочка.
  Сорочка-косоворотка
  разом з білими портами. Носили їх навипуск і підперізували нешироким поясом. На спину і груди сорочки пришивали підкладку, яка називалася підґрунтя.
  Конструкція сорочки
  Сорочка в сучасному вигляді з'явилася в кінці епохи античності. Її попередниками були давньогрецький хітон і римська туніка. Як найнижча до появи натільної білизни одяг, безпосередньо прилегла до тіла людини, вона у всіх народів мала не тільки суто практичне, а й символічне значення. Чистий біла сорочка асоціювалася з чистою душею чоловік, який брав хрещення, одягав особливу хрестильницю сорочку. Звідси ж, мабуть, пішов звичай одягати чисту сорочку перед боєм. У той же час каються грішники і засуджені злочинці теж повинні були ставати публіці в одних сорочках. Готовність віддати іншому останню сорочку вважалася верхом доброти та безкорисливості.
  Протягом усього Середньовіччя нижні сорочки навіть у найбагатших людей були рідкістю їх навіть спеціально згадували в заповітах. Тільки в епоху Відродження сорочка стала найважливішим компонентом і чоловічого, і жіночого одягу. В цей час на ліфах жіночих суконь, чоловічих дублетах і на рукавах роблять численні розрізи, крізь які сорочки виступають у вигляді буфов т. зв. буйоне. Воріт сорочки також виступає з-під верхнього одягу, тому його прикрашають густими зборками, вишивкою, візерунками, тасьмою, обшивають мереживом. У XVI ст. з'являється і стає одним з найважливіших декоративних елементів західноєвропейського чоловічого і жіночого костюма сборчатую комір, досягає до кінця століття величезних розмірів т. зв. горгера, або млинове жорно. У XVII столітті комір і манжети сорочки стають гладкими, але як і раніше обшиваються мереживами або робляться цілком мереживними.
  B XX столітті сорочка як частина міського костюма збереглася тільки в чоловічому одязі в жіночому побуті її замінила комбінація.

  Футболка mdash предмет одягу, зазвичай не має гудзиків, коміра і кишень, з короткими рукавами, закриває тулуб.
  Футболки бувають чоловічі, жіночі і дитячі, і ті, і інші, і треті шиються різних форм і моделей. Футболка надівається через голову. Її рукави зазвичай доходять до середини плеча.

  Майка mdash натільний одяг без рукавів, нижня білизна. Може використовуватися як частина спортивної форми у деяких видах спорту.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход