Оптический бинокль Yukon Expert VM 8x40 Код 71507503

 • 3 885грн.
 • Описание

  Оптичний бінокль Yukon Expert VM 8x40

  Оптичний бінокль Expert VM 8x40 під торговою маркою Pulsar повністю відповідає вимогам фахівців мисливців, рибалок, єгерів, зоологів, орнітологів, працівників природоохоронної сфери, використовують оптику на професійному рівні, тобто тих, для кого щоденне спілкування з дикою природою, часто в несприятливих, а іноді і екстремальних умовах, є нормою життя.

  В основу Expert передбачена прогресивна оптична система на базі призм Porro 2-го роду, що дає дуже високу якість зображення, без спотворення картинки або передачі кольору і з високою роздільною здатністю. Багатошарове просвітління лінз, виконане за вакуумної технології TRUE COLOR, гарантує ясність зображення, видимого в бінокль, і реалістичну передачу кольору, а спеціально розроблений окуляр ndash високу чіткість. Плоскі захисні скла на об'єктивах дозволяють експлуатувати бінокль практично в будь-яких умовах, оберігаючи лінзи від механічних пошкоджень сколовши, подряпин, а також потрапляння бруду, пилу і води.

  Expert 8x40 володіє оптимальною кратністю для польового мобільного використання, а його світлосила дозволяє з комфортом вести спостереження як в світлий час доби, так і в сутінкових умовах. Герметичний газонаповнений азот оптичний тракт захищає лінзи від запотівання mdash гарантує відсутність конденсату на внутрішніх оптичних поверхнях при різкій зміні температури, наприклад при внесенні з холоду в тепло і забезпечує плавучість бінокля. Втопити бінокль не вийде

  У бінокля Expert VM 8x40 відсутня традиційна осьова шарнірна конструкція, зближуюча труби бінокля. Саме ця нестандартна конструкція, укупі з міцним монолітним корпусом з вуглепластика і забезпечують приладу незвичайну експлуатаційну стійкість до впливу ударних навантажень і вібрації. Міжзінична відстань легко відрегулювати, зрушуючи або розсовуючи блоки окулярів, обравши таке положення, при якому видно тільки одне зображення предметів, а два кола поля зору поєднуються в один. Що стосується фокусування зображення і діоптрійної налаштування, то вони реалізовані за класичною схемою. Направивши бінокль на будь віддалений об'єкт і обертаючи барабан центрального фокусування, необхідно домогтися чіткого зображення в лівому каналі. Обертаючи кільце діоптрійної регулювання правого окуляра, слід домогтися чіткого зображення цього ж об'єкта і в правому каналі. Дана настройка проводиться з метою компенсації природної зору різниці між правим і лівим очима дивиться.


  Ще одна конструктивна новинка mdash кришки об'єктивів системи Eclipse-M. На початку спостереження їх досить відкинути вгору. Знімати їх не треба, а значить, є гарантія, що кришки не загубляться. До того ж у відкритому положенні кришки здатні охороняти об'єктиви бінокля від дощу. Вузли кришок при необхідності знімаються, і тоді бінокль можна спокійно ставити об'єктивами вниз. Можна і перевстановити вузли кришок так, щоб вони відкидалися не вгору, а в сторони це дає додатковий захист об'єктивів бінокля від бокових засвіток. А ергономічні косі наглазники захистять від бокових засвіток окуляри бінокля.
  В комплект бінокля входять сучасний чорний чохол, схожий на сумку-планшет, серветка для чищення оптики і м'який шийний ремінь. У разі необхідності ремінь можна швидко зняти. Для цього необхідно лише натиснути пальцем на кріплення ременя і зняти його. Для ведення тривалих спостережень зі статичною позиції бінокль можна встановити на штатив. Для цього є стандартне штативне гніздо 1/4 дюйма, розташоване в нижній частині корпусу приладу.

  Головною відмітною особливістю бінокля Expert VM 8x40 є наявність трьох режимів спостереження - Денний, Відображення і Контраст. Режими спостереження реалізовані за допомогою перемикаються внутрішніх світлофільтрів, жовтих і поляризаційних. Включення або відключення світлофільтрів забезпечує різні режими спостереження в залежності від умов навколишнього середовища. Для переключення з режиму Денний режим Контраст треба повернути перемикач 5, розташований на нижній стороні бінокля, вліво напис ЄСМ, для перемикання в режим Відображення mdash вправо напис ЕРМ.

  Перший режим спостереження - Денний, в якому фільтри відключені, призначений для середньостатистичних денних умов спостереження. Нічим не відрізняється від спостереження в звичайний бінокль з аналогічними параметрами.

  Режим Відображення призначений для тих випадків, коли в поле зору потрапляють відбиті сонячні промені, наприклад відблиски від води. Тоді включаються поляризаційні фільтри. Робота в режимі Відображення дозволяє усунути або мінімізувати сліпучий ефект від спрямованого на спостерігача світла, відбитого від гладких неметалічних поверхонь mdash води, снігу, льоду або скла. А от на сонці або інші дуже яскраві джерела світла дивитися не можна, навіть через фільтри очі краще поберегти.

  При режимі спостереження Контраст включаються жовті фільтри. Це дає додаткову чіткість бачення при поганій погоді. Режим Контраст підвищує контрастність зображення і візуально зменшує атмосферну серпанок, може підвищити контраст і в сутінках. Жовтий світлофільтр, який використовується при спостереженні в режимі Контраст, має також помітним протитуманним ефектом.

  Технічні характеристики

  • Збільшення - 8х.
  • Діаметр об'єктиву 40 мм
  • Видалення вихідної зіниці - 15 мм.
  • Діаметр вихідної зіниці - 5 мм.
  • Кут поля зору - 8° .
  • Поле зору на відстані 1000 метрів - 126 метрів.
  • Мінімальна дистанція фокусування - 5 метрів.
  • Діапазон фокусування центрального фокусуючого пристрою - ± 6 дптр.
  • Діапазон фокусування правого окуляра - ± 3, 5 дптр.
  • Діапазон робочих температур - від -20 до +40° С.
  • Клас вологозахисту - IPX7.
  • Маса - 800 грам.
  • Габаритні розміри бінокля
   - довжина - 200 мм
   - ширина - 136 мм.
   - висота - 80 мм.

  Комплект продажу бінокль, сумка для носіння, шийний ремінь, серветка, пакувальна коробка, керівництво користувача.

  Гарантійний термін ndash 10 десять років

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход