Согревающая электрическая простынь 150 x 80 см Код 64607598

 • 380грн.
 • Описание

  Электропростынь по своєму зовнішньому вигляду схожа на звичайне постільна білизна, але містить усередині себе дуже тонкі нагрівальні елементи. Сам чохол виконаний з натуральної бавовни для максимально комфортного зіткнення з тілом. Така простирадло дозволить зігрітися, якщо температура в квартирі нижче комфортної, наприклад, якщо опалювальний сезон ще не почався, і в будинку навіть пара йде з рота. При цьому відпадає необхідність використовувати вночі потужні обігрівачі, які перепалюють кисень і є причиною головних болів, а також незручні грілки та інші подібні пристосування.

  Переваги электропростыни

  - На всю ніч забезпечує тепло в ліжку і свіже повітря

  - Знімає нервову напругу, сприяє розслабленню м'язів

  - Дозволяє спати навіть в дуже холодному приміщенні з температурою 0 градусів. Якщо температура дуже низька, то разом з электропростынью варто використовувати також настінний обігрівач, який чудово підходить також для сирих приміщень.

  - Є абсолютно безпечною за рахунок сучасної австрійської технології

  - Прекрасний подарунок для родичів і друзів

  Технічні характеристики электропростыни

  Напруга 220 V

  Потужність 40W при режимі 1 і 80W при режимі 2

  Розміри 150 х 80 см 1, 5-спальний

  Вага ndash 0, 5 кг 1, 5 спальний

  Сучасні тенденції спрямовані на виробництво переміщуються теплих поверхонь, таких як мобільний тепла підлога або настінний обігрівач. До цієї ж серії товарів належить і електрична простирадло.

  Виріб може працювати в режимі прогріву і в режимі сну, що легко регулюється зручним перемикачем. За рахунок того, що у приладу немає непотрібних функцій, які значно збільшують вартість перегрів, таймер і ін., такий виріб коштує в 2 і більше разів дешевше, ніж європейські аналоги. Таким чином, купити электропростынь можуть люди практично з будь-яким рівнем доходу.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход