Печь для дачи Код 62203554

 • 1 709грн.
 • Описание

  Термін поставки від 2 днів до 3 тижнів.

  Повний асортимент печей буржуйок на нашому сайті http//ukrbur.com

  Буржуйка вертикальна, економ - варіант. Висота пічки буржуйки 80 см, глибина 25 см, ширина 25 див. Дверки буржуйки на міцних зварних завісах і з надійним замком. Буржуйка виготовлена з металу товщиною 3 - 4 мм Пічка з перегородкою для затримки виходу диму.

  Виготовлена зі сталі товщиною 3 мм з зміцненням шинами із сталі 4 мм Шинами із сталі 4 мм зміцнюються передня стінка буржуйки і варильна поверхня печі, щоб уникнути деформації при максимальному нагріві топкової камери.

  Двері печі і вікно завантаження і чищення зроблені таким чином, що заходять при закритті паз на паз. Така конструкція дверей буржуйки перешкоджає виходу чадних газів з камери згорання навіть без застосування додаткових деталей. Але ми рекомендуємо додатково замовляти послугу вклейки ущільнювального шнура. Послуга безкоштовна і Ви вже точно будете впевнені в герметичності дверей.

  Вихід труби знаходиться на задній або бічній стінці, щоб звільнити місце для приготування чи підігріву їжі. На буржуйке вільно поміщається каструля, відро або чайник до 250 мм у діаметрі по днищу. Розмір варильної поверхні 25 на 25 см 250 на 250 мм

  Вгорі під трубою всередині печі розташована перегородка для затримки виходу диму, внаслідок чого досягається істотна економія на дровах.

  На передній стінці буржуйки розташовані дві двері нижня для піддування і чищення зольника, верхня - для завантаження дров у грубку. У такій печі буржуйке можна використовувати для топлення дрова до 25 см довжиною або вкладати більш довгі вертикально. Камери розділені колосникових гратами. Колосникові решітки пічки на дровах виготовлена із сталевого прута товщиною 8 - 10 мм.

  Для опалення можна використовувати дрова, тріски, тирсу, стружку, картон, папір. У металевій печі з будь-якою товщиною металу не рекомендується довго використовувати для опалення вугілля, гуму і т. д.

  Для забезпечення пожежної безпеки під буржуйку необхідно підкласти металевий лист або поставити саму буржуйку на керамічний або бетонну підлогу і відразу можна користуватися, попередньо приєднавши димову трубу з виходом на вулицю.

  Також дану буржуйку - економ можна обкласти простим цеглою або каменем, навіть без розчину, і після нагрівання цегла буде довгий час віддавати накопичене тепло. Це дуже практично в нічний час, коли потрібно, щоб у приміщенні тепло зберігалося довше і немає потреби підкидати паливо.

  Ця буржуйка підійде для опалення та приготування їжі в будь-яких приміщеннях. Завдяки невеликим розмірам і вазі буржуйки, пічка на дровах нашого виробництва дуже мобільна, що важливо при пересуванні з місця на місце.

  Додатково Ви можете замовити послугу фарбування печі. Фарбування покращує зовнішній вигляд і захищає буржуйку від корозії. Ми фарбуємо пічки буржуйки термостійкою фарбою найвищої якості.

  Характеристики

  • висота без ніжок 700 мм
  • висота ніжок 100 мм
  • ширина 250 мм
  • глибина 250 + 80 вихід труби мм = 330 мм
  • діаметр 102 мм
  • вага 31 кг

  Ви можете замовити у нас буржуйку по Вашим розмірам і вказати товщину металу і особливості конструкції печі. Ми окремо прорахуємо Ваше замовлення і врахуємо всі Ваші побажання.

  Бажаємо легких покупок

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход