Печь дровяная Код 60632490

 • 1 836грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Термін поставки від 2 до 10 днів.

  Повний асортимент печей і буржуйок на нашому сайті http//ukrbur.com

  Опис та характеристики

  Буржуйка виготовлена з металу 3 мм, для опалення приміщень до 25 м2 і приготування чи підігріву їжі. Двері буржуйки укомплектована жароміцним керамічним шнуром, який при закритті забезпечує герметичність дверей печі. Варильна поверхня буржуйки розміром 500 на 250 мм дозволяє розмістити на печі одночасно 2 каструлі, сковорідка з чайником і т. д.

  Висота пічки буржуйки 60 см, глибина 50 см, ширина 25 см розміри вказані без урахування виступаючих деталей печі. Дверцята пічки на міцних зварних завісах і з надійним замком. Вихід труби, за Вашим бажанням, можна розташувати ззаду, спереду, зверху або збоку. Також ми можемо виготовити піч буржуйку індивідуально по Вашим замовленням і врахувати товщину металу та інші особливості конструкції.

  Двері печі і вікно завантаження і чищення зроблені таким чином, що заходять при закритті паз на паз. Така конструкція дверей буржуйки перешкоджає виходу чадних газів з камери згорання навіть без застосування додаткових деталей.

  Пічка на дровах виготовлена зі сталі товщиною 3 мм з зміцненням шинами із сталі 4 мм Шинами із сталі 4 мм зміцнюються передня стінка буржуйки і варильна поверхня печі, щоб уникнути можливої деформації при максимальному нагріві топкової камери.

  Вихід труби знаходиться на задній стінці, щоб звільнити місце для приготування чи підігріву їжі. Діаметр вихідної труби 110 мм, довжина 100 мм. На такий патрубок пічки буржуйки можна змонтувати будь-яку конструкцію з готових труб, колін, заслінок, засувок і грибків.

  Готові оцинковані і нержавіючі труби різних діаметром можна придбати додатково в будь-якому будівельному магазині, у нас або зробити під замовлення в своєму місті.

  На передній стінці буржуйки розташовані дві двері нижня для піддування і чищення зольника, верхня - для завантаження дров у грубку. У такій печі буржуйке можна використовувати для топлення дрова до 50 см довжиною. Камери розділені колосникових гратами. Колосникові решітки пічки на дровах виготовлена із сталевого прута або квадрата завтовшки 8-10 мм.

  Для розпалювання пічки буржуйки потрібно використовувати дрібні тріски і папір і потихеньку підкидати дрова товстіший, а коли полум'я вже сильно розгориться, можна покласти кілька товстих полін і повністю закрити двері завантаження. Якщо двері для піддування і чищення в цей час залишити трохи прочиненими, то буржуйка переходить в режим тривалого тління. Дверкою піддування регулюється сила потоку повітря і відповідно потужність горіння і температура тепловіддачі.

  Для опалення можна використовувати будь-які дрова, тріски, тирсу, стружку, картон, папір. У металевій печі з будь-якою товщиною металу не рекомендується довго використовувати для опалення вугілля, гуму і т. д.

  Для забезпечення пожежної безпеки під буржуйку необхідно підкласти металевий лист або поставити саму буржуйку на керамічний або бетонну підлогу і відразу можна користуватися, попередньо приєднавши димову трубу з виходом на вулицю.

  Рекомендації по вибору та використанню грубок, печей, буржуйок

  Також дану буржуйку можна обкласти простим цеглою або каменем, навіть без розчину, і після нагрівання цегла буде довгий час віддавати накопичене тепло. Це дуже практично в нічний час, коли потрібно, щоб у приміщенні тепло зберігалося довше і немає потреби підкидати паливо.

  Ця буржуйка підійде для опалення та приготування їжі в будь-яких приміщеннях. Завдяки невеликим розмірам і вазі буржуйки, пічка на дровах нашого виробництва дуже мобільна, що важливо при пересуванні з місця на місце.

  Додатково Ви можете замовити послугу фарбування печі. Фарбування покращує зовнішній вигляд і захищає буржуйку від корозії. Ми фарбуємо пічки буржуйки термостійкою фарбою найвищої якості.

  Характеристики

  • висота 600 мм
  • ширина 250 мм
  • глибина 500 мм
  • діаметр вихідної труби 110 мм
  • варильна поверхня 500 на 250 мм
  • вага печі 32 кг
  • опалювально-варильна
  • пожежо і дымобезопасная

  Ви можете замовити у нас буржуйку по Вашим розмірам і вказати товщину металу і особливості конструкції печі. Ми окремо прорахуємо Ваше замовлення і врахуємо всі Ваші побажання.

  Бажаємо легких покупок

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход