Ортопедическая подушка Аксиомия асония 32х32 см Код 5960795

 • 1 598грн.
 • Описание

  Аксиомия – це ексклюзивна анатомічна подушка нового покоління, що володіє унікальними фізичними особливостями і оздоровлюючими властивостями.

  Ортопедична подушка Аксиомия асония 32х32 см

  Використовується як звичайна подушка під час сну, для повноцінного відпочинку, при болях під ноги, або на область попереку, а також живота, при болях в грудній клітки, при безсонні, порушення діяльності мозку, при болях або тяжкості в ногах, суглобах, варикозному розширенні вен на ногах, при артриті, остеохондрозі, при коліках у животі, при грипі і т. д знімає біль при накладенні на ці частини тіла. В цілях косметичного ефекту поліпшується колір обличчя, зменшуються набряки, розгладжуються дрібні зморшки.

  Розміри розраховані з урахуванням принципів золотого перетину, це збільшує у 3-4 рази ефект застосування

  Головним діючим початком всіх виробів Аксиомии є особливий наповнювач. Він виконаний з мікроскопічних порожнистих силікатних сфер і спеціального полімеру, який покриває їх. Цей складний високотехнологічний процес забезпечує незвичайні оздоровчі властивості наповнювача Аксиомии

  mdash За рахунок рухливості і малих розмірів частинок наповнювача, він має властивості рідини, точно заповнюючи форму посудини, в якій знаходиться. Подушки Аксиомия герметичні. Вони ведуть себе як повітряна кулька, наповнена водою. Але всередині них не вода, а тверда речовина з властивостями псевдожидкости, при контакті з яким тіло людини як би плаває на її поверхні. З відомих нам аналогів найбільше це нагадує лежання на поверхні сильно солоної води, коли не треба докладати зусиль, щоб триматися на поверхні. Уявіть, наскільки це приємно і як швидко відновлює сили.


  mdash якби мета була тільки у створенні псевдоневесомости, то подушку можна було б наповнити рідиною, що вирішило би дане питання. Однак, на відміну від рідини наповнювач накопичує і повертає випромінюється в автоматичному режимі інфрачервоне тепло людського тіла. Загальновизнано, що власне інфрачервоне тепло має особливу користь для здоров'я, без яких-небудь протипоказань. Подушка Аксиомия в даному випадку виконує роль акумулятора і відбивача.


  mdash Надзвичайно корисно те, що таким же чином Аксиомия надходить і з електромагнітними імпульсами головного мозку, які при контакті з подушкою не розсіюються в навколишньому просторі, а повертаються в мозок і концентруються в ньому. Практика доводить користь такого ефекту. Природно, якщо докласти Аксиомию до будь-якої іншої частини тіла, то ми отримаємо такий же виражений ефект біорезонансу і для інших систем і органів. В цілому це веде до оздоровлення біополя людини, як такого, що особливо цінно для зняття стресу, коли спостерігається пробої в аурі і при хронічних хворобах, коли енергетика сильно ослаблена.


  mdash Також слід вказати на не ексклюзивні, але важливі властивості наповнювача в ньому не живуть паразити, він не має запаху, і не викликає алергії.

  Якими б корисними властивостями не володіли вироби Аксиомия, треба однозначно розуміти, що вони не мають медичного призначення, і застосовуються не як заміна тих чи інших лікарських засобів і процедур, а як корисне доповнення до будь-яких традиційних і не традиційних видів лікування.

  Майже кожна людина, хто вперше стикається з Аксиомией, зауважує дивний ефект через деякий час контакту подушка твердне. Однак, досить струсити її або розім'яти руками, щоб вона знову стала м'якою на деякий час. Даний ефект чітко вказує на енергетичні проблеми у даної людини. При регулярному використанні Аксиомии енергетика оздоровлюється і подушка сама-собою перестає тверднути. Для досягнення цього комусь треба кілька днів, комусь-декілька місяців, а кому-то кілька років. Протягом цього часу подушка буде забирати і розсіювати Вашу негативну енергетику, що найсприятливішим чином позначиться як на загальній якості життя, так і на прискорений вихід з конкретних хвороб.


  У цьому сенсі Аксиомия може служити індикатором енергетичного здоров'я якщо при контакті з Вами подушка весь час залишається м'якою, значить Ваша енергетика в порядку якщо подушка твердне, значить регулярно користуйтеся їй, розминайте її, знаючи, що з кожною такою процедурою негативних хворобливих накопичень у вас стає менше, а позитиву та здоров'я ndash більше. Це той випадок, коли терпіння і труд все перетруть.

  Подушка АКСИОМИЯ - це ваш персональний терапевт.

  З появою подушки Аксиомия життя перетворюється в радісний процес спостереження за собою і навколишнім світом.

  Це ексклюзивна анатомічна подушка нового покоління, що володіє унікальними фізичними особливостями і оздоровлюючими властивостями. Секрет в особливому пристрої подушки тканина подушки володіє відбиваючим ефектом наповнювач подушки володіє кумулятивним ефектом. Вся наша життя - це сон. Так твердять мудреці і філософи. З цим важко не погодитися, адже третину життя ми спимо і не просто дрімаємо або позіхаємо, а спимо по - справжньому. В основній своїй масі, люди сплять неправильно, при цьому, абсолютно не усвідомлюючи, що цим вони вкорочують собі життя. Сновидіння дають розвантаження від психічних конфліктів дня, будучи хранителем душевного здоров'я. Накопичення імпульсів головного мозку, випромінюваних у період парадоксального сну, поліпшує структуру сну, збільшує і покращує якість сновидінь, тим самим допомагаючи боротися з безсонням, знімаючи стреси, даючи можливість прокидатися з відчуттям бадьорості і енергії, які зберігаються протягом всього дня.

  Це не такі великі витрати, щоб протягом певного часу ПОВНІСТЮ позбутися від хвороб, які так довго псували Вам життя.

  Не так вже й багато, згодні...

  P. S. ndash Як би там не було, раптові хвороби, нездужання, старість - це реальність, з якою нам доводиться мати справу. Тому замість того, щоб обговорювати свої болячки або шукати винного у своїх проблемах, краще подумайте про те, як поліпшити своє самопочуття і почати нарешті жити повноцінним життя здорової людини, а для цього ndash робіть вибір і оформляйте замовлення

  подушка аксиомия, альсария, аксиомия, асония, ортопедична подушка Аксиомия, безсоння, здоровий сон, замовити аксиомия в києві, здоровий спосіб життя, відновлення пам'яті, поліпшення зовнішності, розгладження зморшок, остеохондроз, набряки, сивина, відновлення, гіперзбудливість, зір, Аксиомия - ботфорт від тромбофлебіту і варикозного розширення, слух, матрац аксиомия, вироби Аксиомия, асортимент аксиомия, подушка для дитини, наповнювач аксиомия, комфортний відпочинок, розвиток творче логічне мислення, лікувальний ефект, аксиомия київ, аксиомия купити в києві, аксиомия україна, aksiomia, аксиомия в україні, відгуки аксиомия, подушка на микрогранулах, устілки аксиомия, пояс, рукавиці, комір, наколінник, пов'язка на очі, авто накидка, чохол на мобільний, сумка для продуктів, аксиомия асония, лікування безсоння, мікросфери, псевдожидкость, псевдоневесомость, антиалергенні, терапія порушень сну, відновлення здоров'я, психічне відновлення, саморегуляція

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход