Комнатный терморегулятор Computherm Q8 RF Мультизональный беспроводной цифровой терморегулятор Код 56475199

 • 2 088грн.
 • Выберите тип
 • Описание

  Бездротовий тижневий терморегулятор COMPUTHERM Q8 RF мультизональний програматор для газового котла

  Кімнатний термостат COMPUTHERM Q8 RF підходить для управління нагрівального пристрою газового котла, нагрівальних панелей, насоса підключається максимум до 4 пристроїв. COMPUTHERM Q8 RF підходить для управління всіма газовими котлами, які представлені на території України.


  У базову комплектацію COMPUTHERM Q8 RF входять приймач COMPUTHERM Q4Z і два термостата COMPUTHERM Q8 RF Tx. Приймач може посилатися на сигнали, що посилаються цими двома термостатами по бездротовому радіочастотного каналу, що перебувають у 2-4 кімнатах. Базовий набір за бажанням замовника може бути розширено до чотирьох термостатів COMPUTHERM Q8 RF Tx.
  Модель COMPUTHERM Q8 RF має ті ж функції, що і тижневий програматор COMPUTHERM Q7 RF. Приймач отримує сигнали від бездротових термостатів, і посилає команди на керований пристрій, замикаючи або розмикаючи 4 релейних контакту, відповідні кожній зоні. Зони можуть управлятися незалежно, одна або кілька, або усі чотири відразу.

  Термостати COMPUTHERM Q8 RF Tx програмуються за бажанням, забезпечують комфорт, отримуючи бажану температуру. Термостати мобільні, не вимагають електричного кабелю підключення до котла опалення, вони є передавачами, які посилають радіочастотні сигнали на приймач.


  Приймач COMPUTHERM Q4Z отримує сигнали від команди термостата і управляє роботою котла. Управління відбувається по електричному кабелю, підключеному між приймачем і котлом сервопривідні клапани, насоси. Термостат COMPUTHERM Q8 RF випромінює сигнали не постійно, але приймач посилає команди з періодичністю близько 9 хвилин.

  Переваги моделей COMPUTHERM RF

  - застосування в тих приміщеннях, де складності з прокладання електричного кабелю
  - використання у кількох кімнатах, наприклад вдень у вітальні, вночі у спальній кімнаті
  - радіус дії складає близько 50 м на відкритому просторі і близько 30 м в будівлі, залежить від конструкції будівлі. Радіус дії значно зменшиться, якщо на шляху радіохвиль перешкоджають стіни приміщення.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход