Нагревательная пленка для сауны 400Втмкв Код 5273545

 • 450грн.
 • Описание

  Переваги плівкового теплої підлоги ТЕПЛОНОГ порівняно з аналогами.

  На українському ринку досить широкий вибір плівкового інфрачервоного карбонового підлоги. Основними торговельними марками є EXCEL, Теплоног, Caleo та ін.

  Інфрачервоний плівковий пол ТЕПЛОНОГ, виробництва південнокорейської компанії TAEIL ELECTRIC, випускається з урахуванням останніх досягнень науки і відповідає всім існуючим на даний момент гігієнічної, протипожежної, екологічної нормам. Є всі необхідні сертифікати. ДОСТАВКА

  Плівкова тепла підлога ТЕПЛОНОГ GH-350 mdash особливість цих статей від інших аналогів mdash підвищена товщина плівки, що дозволяє посилити стійкість продукції до фізичних навантажень, проколів, зламівhellip Завдяки більш товстому і якісному поліетилену продукт має велику зносостійкість, довговічність, легко витримує перепади температур і напруг.

  Відмінною рисою ТЕПЛОНОГ GH-350 є можливість з легкістю прогрівати дуже товсті поверхні до 10-ти сантиметрів заливки, що використовується як система сніготанення, в якості нагрівачів для інфрачервоних саунhellip

  Плівкова тепла підлога ТЕПЛОНОГ GH-350 mdash це тонка 0.4 мм полімерна плівка, яка не схильна до корозії і руйнування протягом тривалого терміну термін розкладання поліестеру перевищує термін життя більшості будов. Ширина плівки mdash 50 див. Одна секція плівки mdash 25 див. Дуже зручно відрізати необхідні розміри плівки і вважати метраж.

  У нашому магазині плівка ТЕПЛОНОГ коштує трохи дешевше, ніж її корейські аналоги, і істотно дешевше аналогічних плівок з Європи.

  Опис плівкового теплої підлоги ТЕПЛОНОГ

  Інфрачервоний плівковий пол ТЕПЛОНОГ, виробництва передової південнокорейської компанії, що випускається з урахуванням останніх досягнень науки і відповідає всім існуючим на даний момент гігієнічної, протипожежної, екологічної нормам.

  Плівкова тепла підлога ТЕПЛОНОГ mdash це полімерна плівка потужністю 400Вт/м. кв., яка випромінює зі своєї поверхні дальні інфрачервоні промені довжина хвилі 5-20 мкм. Нагрівальним елементом є чорні графітові смуги, на які за мідно-срібним провідникам подається напруга 220 Вольт змінного струму. Чорні графітові смуги запаяні в прозору поліестеровую плівку. Теплопровідність графіту набагато вища, ніж у аналогів, що використовуються в системах обігріву, а електромагнітне випромінювання в десятки разів менше. Це властивість дозволяє досягати більшої ефективності і тепловіддачі, при меншому енергоспоживанні.

  Переваги плівкового теплої підлоги

  В наших умовах, основними перевагами Плівкового теплої підлоги ТЕПЛОНОГ є
  1. Універсальність. Дійсно найбільш універсальний тип обігріву для сауни.
  2. Простота установки. Установка плівкового підлоги проста, займає небагато часу і доступна навіть не фахівцеві. Тим не менш, ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів
  3. Здоровий обігрів. Тепла підлога ТЕПЛОНОГ робить позитивний вплив на здоров'я. Існує більше 30 захворювань, які виліковуються за допомогою дальнього інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання термоплівки на 90 складається з променів далекого інфрачервоного спектру.
  4. Гнучкість. З допомогою теплої підлоги ТЕПЛОНОГ Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні.
  5. Мобільність. При бажанні, Ви можете використовувати мобільний комплект теплої підлоги ТЕПЛОНОГ як засоби аварійного обігріву.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход