Обогреватель инфракрасный Asel Турция Волновой Кварцевый Код 49412488

 • 685грн.
 • Описание

  Виробництво електропобутової техніки ASEL було відкрито ще в 1979 р. в Стамбулі, Туреччина. В даний час компанія ASEL широко відома на Європейському ринку як потужна компанія, що динамічно розвивається. Завдяки сучасним технологіям і професіоналізму персоналу продукція заводу отримала заслужене визнання на ринку електропобутових товарів для опалення будинків і приготування їжі.

  Електричний, мобільний переносний, інфрачервоний, компактний обігрівач Asel.

  Для вирішення проблеми обігріву великих приміщень використовують інфрачервоні обігрівачі звані також довгохвильові обігрівачі або ІЧ обігрівачі . Принцип їх роботи відрізняється від принципу роботи традиційних обігрівачів повітря. Інфрачервоний обігрівач випромінює теплову енергію сонце, яка поглинається навколишніми поверхнями підлога, стіни, меблі, люди тощо. Теплове випромінювання, подібно звичайному світлу, не поглинається повітрям, тому вся енергія від інфрачервоного обігрівача без втрат досягає обігріваються і людей. При цьому середня температура в приміщенні може бути на 2 - 3 градуси нижче оптимальної, однак за рахунок прямого поглинання енергії від інфрачервоного обігрівача, людей в зоні його дії буде почувати себе комфортно. Крім цього, при використанні інфрачервоних обігрівачів температура в приміщенні практично не залежить від висоти, що дозволяє зменшити загальну потужність обігрівачів.

  Інфрачервоний обігрівач є єдиним типом приладів, що дозволяють здійснювати зональний і точковий обігрів. Помістивши довгохвильовій обігрівач над робочим місцем, можна створити комфортні умови для людини без обігріву всього приміщення. Таким чином, застосування інфрачервоних обігрівачів дозволяє істотно заощадити електроенергію без шкоди для комфорту людей.

  Застосування

  • Додаткове опалення
  • Самостійне опалення
  • Локальний точковий обігрів у приміщенні
  • Локальний обігрів поза приміщень
  • Обігрів виїзних заходів.

  Плюси

  Моментальний прогрів, безшумний, не сушить повітря, енергоеффектівен.

  Характеристики

  Виконаний з високоякісних кварцових нагрівальних елементів 4 штуки

  Корпус обігрівача - металевий.
  4 рівня регулювання прогріву
  Відбивач тепла зроблений зі спеціального сплаву, який підвищує ккд обігрівача
  Має втроеный бочок для відображення рівня води.
  Є ручка для зручного і безпечного переміщення
  Максимальна потужність 1600 Вт і 220 В ~ 50-60 Гц

  1 рік гарантії

  Виробництво Туреччина.

  Доставка здійснюється будь-яким зручним для Вас перевізником Нова пошта, Інтайм, Делівері, САТ ... .
  Всю необхідну інформацію Ви можете дізнатися за телефоном у контактах, наші фахівці будуть раді Вам допомогти підібрати необхідний продукт. Весь асортимент продукції Ви можете переглянути на сайті www.zevstorg.com.ua

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход