Power Plus GH-350 Для сауны 50см400Вт Код 44919157

 • 450грн.
 • Описание

  Плівкова інфрачервона тепла підлога Power Plus має споживану потужність 400Вт/м. кв., ширина плівки - 50 см. Доставка по Україні від 1500 грн безкоштовно. Знижки

  Плівкова тепла підлога Power Plus GH350 для саун

  Тонкий теплий плівковий підлогу Power Plus GH350 Для сауни Ширина 500мм. Товщина 0, 4 мм, Потужність 400W/м2. це сучасний інфрачервоний нагрівач поверхонь, заламінований з двох сторін спеціальним полімером з підвищеними електроізоляційними і протипожежними властивостями. Всередині, на несучій плівці, організований контакт струмопровідної мідної фольги з вуглецевими нагрівальними елементами, склеєних спеціальним негорючим матеріалом і покритих активованим вуглецем з нейтралізатором забруднюючих домішок і включень. Для ефективного використання та економії електроенергії не забудьте підібрати терморегулятор для теплої підлоги.

  Переваги плівкового теплої підлоги Power Plus

  На українському ринку досить широкий вибір плівкового інфрачервоного карбонового підлоги. Основними торговельними марками є Power Plus, Теплоног, Caleo та ін Одним з найбільших виробників інфрачервоних плівкових карбонових нагрівальних систем в Південній Кореї є корпорація GH SYSTEM рік заснування 2006. Головний девіз компанії найкраща якість за розумною ціною для клієнтів mdash допомагає компанії вже третій рік поспіль носити почесне міжнародне звання Золотий постачальник.

  Плівкова тепла підлога Power Plus GH-350 mdash особливість цих статей mdash підвищена товщина плівки, що дозволяє посилити стійкість продукції до фізичних навантажень, проколів, зламівhellip Завдяки більш товстому і якісному поліетилену продукт має велику зносостійкість, довговічність, легко витримує перепади температур і напруг.

  Відмінною рисою Power Plus GH-350 є можливість з легкістю прогрівати дуже товсті поверхні до 10-ти сантиметрів заливки, що використовується як система снеготаиния, в якості нагрівачів для інфрачервоних саун.

  Плівкова тепла підлога Power Plus GH-350 mdash це тонка 0.4 мм полімерна плівка, яка не схильна до корозії і руйнування протягом тривалого терміну термін розкладання поліестеру перевищує термін життя більшості будов. Ширина плівки mdash 50 див. Одна секція плівки mdash 25 див. Дуже зручно відрізати необхідні розміри плівки і вважати метраж.

  Опис інфрачервоної теплої підлоги Power Plus

  Інфрачервоний плівковий пол Power Plus, виробництва передової південнокорейської компанії, що випускається з урахуванням останніх досягнень науки і відповідає всім існуючим на даний момент гігієнічної, протипожежної, екологічної нормам.

  Плівкова тепла підлога Power Plus mdash це полімерна плівка потужністю 400Вт/м. кв., яка випромінює зі своєї поверхні дальні інфрачервоні промені довжина хвилі 5-20 мкм. Нагрівальним елементом є чорні графітові смуги, на які за мідно-срібним провідникам подається напруга 400 Вольт змінного струму. Чорні графітові смуги запаяні в прозору поліестеровую плівку. Теплопровідність графіту набагато вища, ніж у аналогів, що використовуються в системах обігріву, а електромагнітне випромінювання в десятки разів менше. Це властивість дозволяє досягати більшої ефективності і тепловіддачі, при меншому енергоспоживанні.

  Інші матеріали та аксесуари, необхідні для установки теплої підлоги

  Найменування товару Кількість, шт Ціна комплекту, грн. З'єднувальний коннектор 2 шт. 12, 0 Електроізоляційний вініл-мастиковий скотч 5х30см. 6, 0

  Переваги плівкового теплої підлоги

  В наших умовах, основними перевагами Плівкового теплої підлоги Power Plus є
  1. Універсальність. Дійсно найбільш універсальний тип обігріву для сауни.
  2. Простота установки. Установка плівкового підлоги проста, займає небагато часу і доступна навіть не фахівцеві. Тим не менш, ми рекомендуємо скористатися послугами професіоналів
  3. Здоровий обігрів. Тепла підлога Power Plus робить позитивний вплив на здоров'я. Існує більше 30 захворювань, які виліковуються за допомогою дальнього інфрачервоного випромінювання. Нагадаємо, що випромінювання термоплівки Power Plus на 90 складається з променів далекого інфрачервоного спектру.
  4. Гнучкість. З допомогою теплої підлоги Power Plus Ви зможете обігріти будь-які горизонтальні, вертикальні, похилі поверхні.
  5. Мобільність. При бажанні, Ви можете використовувати мобільний комплект теплої підлоги Power Plus як засоби аварійного обігріву.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход