Лечебные турмалиновые часы - Kabona Alpha woman женские Код 39508655

 • 1 500грн.
 • Описание

  Новинка 2014 року від інтернет магазину елітної та лікувальної біжутерії - Luxor Shop Годинник в яких вмістилися три біо активних елемента аион, турмалін і германій. Годинник здатні надавати позитивний вплив на здоров'я носить.

  Лікувальні годинник Kabona це

  1. Японський механізм.

  2. Оздоровчі властивості.

  3. Водний резист.

  4. Гарантія якості.

  У годиннику є панель дати, на яку можна щодня дивитися і знати відповідь на питання Яке сьогодні число .

  Годинник Kabona склад

  - Сапфірове скло

  - Нержавіюча сталь 85.7

  - Японський механізм

  - Лікувальні вставоки з трьома біо елементами - германій, итрицательно заряджені іони кисню, турмалінові вставки з інфрачервоним випромінюванням.

  Матеріал не дряпається, не тьмяніє і не старіє.

  Розмір циферблата 7.5 -8.5

  Інтернет магазин Luxor Shop проводив відео-експеримент у зв'язку з яким було доведено, що годинник Kabana знижують вплив негативних електромагнітних хвиль на організм людини.

  Білі вставки - АИОН. Що таке негативно заряджені іони кисню, або Аніон
  Атмосфера, а також склад нашого тіла, включає в себе як позитивні, так і негативні іони, це атоми з позитивним або негативним зарядом, і вони обидва грають важливу роль. Підтримання балансу між позитивними і негативними іонами набуває вирішальне значення в підтримці доброго здоров'я в цілому. Враховуючи, що ми схильні до впливу більше позитивних іонів, то носіння негативний іонів в ювелірних виробах створюють баланс.

  Основні переваги негативних іонів для людського організму включають чистку крові, підвищення імунної системи, активацію клітин і налаштування автономної нервової системи. Люди оточені негативними іонами показують структуру мозкових хвиль, що свідчить про підвищеної пильності та релаксації. Негативні іони можуть знищити і витягувати з повітря деякі види бактерій, які викликають застуду, грип та респіраторні інфекції. Висока концентрація негативних іонів робить повітря свіжим для дихання.

  Чорні вставки з германієм. Що таке мікроелемент Германій

  Германій від латинського Germanium - це елемент з символом Ge у періодичній системі хімічних елементів і атомним номером 32. Для медичних потреб найбільш широко германій стали використовувати в Японії. Результати випробувань германій органічних сполук на тваринах і людині показали, що вони здатні благотворно впливати на організм. У 1967 році японець доктор К. Асаї виявив, що органічний германій володіє широким біологічним дією.

  Германій можна віднести до рідкісних мікроелементів. Він присутній в багатьох продуктах, але в мізерних дозах. На території Росії близько 80-90 населення має недолік німеччина. Органічний германій веде себе в крові приблизно так само, як і гемоглобін, тобто має негативний заряд і бере участь в переносі кисню до тканин.

  В результаті багатократних дослідів було доведено властивість німеччина активувати Т-кілери і сприяти індукції гама-інтерферонів, що пригнічують процес розмноження швидко діляться клітин. Основним напрямком дії інтерферонів є протипухлинна і антивірусний захист, радіозахисні і имуно-модулюють функції лімфатичної системи.
  Германій природнім відкидає шкідливі позитивні іони і впливає на вхідних в організм людини далеких інфрачервоних променів.

  Червоні вставки - ІР промені. Що таке інфрачервоні промені

  Турмалін - дорогоцінний камінь, це єдиний на Землі кристал, з усіх існуючих в природі мінералів, який має постійне електричне поле, не вимагаючи ніяких додаткових умов і людської допомоги, після поглинання сонячної енергії на поверхні турмаліну виникає електричний заряд.

  До складу турмаліну входять калій, кальцій, магній, марганець, залізо, кремній, йод, фтор, закис-окис заліза fe 3 o 4, що входить до складу залізної руди, куди входять також гематит a-Fe2O3, магемит g-Fe2O3, пирротит FeS1, 1 та інші сполуки заліза.

  Для кристалів турмаліну характерно прояв піро-і п'єзоелектрики вони електризуються при нагріванні, тертя, тиску, причому один кінець кристала заряджається позитивно, інший - негативно. Великі кристали турмаліну застосовують у радіотехніці. П'єзоелектричні властивості турмаліну застосовуються для синтезу негативних іонів у медичних приладах оздоровчі матраци, інші прилади, призначені для іонізації повітря, лікувальні браслети.

  У 1894 році дальні інфрачервоні промені були запроваджені в медичну терапію, після чого інфрачервоні промені були з успіхом застосовані при лікуванні різних захворювань лімфатичної системи, суглобів, грудної клітки плеврит, абдомінальний ентерит та ін, печінки і жовчного міхура, неврологічні захворювання неврити, міалгія, шкірні захворювання фурункули, абсцеси, екземи, віспу, травматичні ушкодження вивихи, переломи, м'язові контрактури.

  Турмалінові вставки з інфрачервоним випромінюванням вже довгі роки використовуються в магнітної терапії.

  Загальні лікувальні властивості годин Kabana

  Аион
  - Підвищує імунітет.
  - Покращувати кровообіг і зміцнює серцево-судинну системи.
  - Сприяє поліпшення пищевареня.
  - Стабілізувати функцію мозку.
  - Звільнити від алергії і респіраторних захворювань.
  - Здатність очищати кров.
  - Знижує стрес і втому.
  - Сприяє омолодженню клітин.

  Германій

  bull Зміцнює імунну систему
  bull Збільшує циркуляцію крові
  bull Підвищує рівень кисню
  bull Прискорює обмін речовин клітин організму
  bull Регулює позитивних і негативних іонів в організмі
  bull Очищення рідини в організмі, і усунення шкідливих токсинів
  bull Знімає суглобові і м'язові болі
  bull Стимуляція активності ферментів
  bull Регулювання нервової системи і скорочення біль нерва
  bull Знімає фізичну напругу, скутість, судоми або дискомфорт
  bull Зменшує затримку води
  bull Знімає втому
  bull Уповільнює процеси старіння
  bull Збільшує і зберігає тепло тіла
  bull Скорочення спазми через потепління м'язових волокон
  bull Збільшення обміну речовин
  bull Допомагає зняти стрес
  bull Протидіє шкідливим позитивних іонів породжених електричних і електронних приладів наприклад, мобільні телефони, комп'ютери, телевізори і промислових відходів.

  ІР промені

  - посилюється клітинний метаболізм, поліпшується обмін речовин
  - поліпшується місцевий кровотік
  - відновлюється робота лімфатичної системи
  - відновлюються ендокринна і гормональна системи
  - поліпшується живлення в органах і тканинах
  - зміцнюється імунітет
  - сприяє врівноваженості вегетативної нервової системи це система збудження і гальмування психіки
  - забезпечує організму цілющою енергією
  - покращується якість крові, стимулюється кровообіг і розрідження крові, так що кров надходить у найтонші капіляри, надаючи організму життєвих сил
  - очищуються судини, заряджається плазма
  - застосовується при хворобах печінки
  - поліпшується сон
  - нерви відновлюються після стресових ситуацій
  - поліпшується колір обличчя
  - зміцнюється потенція і статева функція організму
  - поліпшується зір, пам'ять
  - полегшуються головні болі, знімається запаморочення
  - усуває запахи, володіє антибактеріальними властивостями.

  Таким чином годинник Kabana це не просто аксесуар високого рівня, а й персональний Янгол Охоронець, який буде постійно перебуває з Вами

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход