Кондиционер Haier HSU-12HEA03 Код 39152873

 • 5 290грн.
 • Описание

  Haier HSU-12HEA03 - сучасна спліт-система, що володіє усіма необхідними для максимально ефективного використання функціями. Завдяки стильному і модному дизайну моделі кондиціонер підійде під використання в будь-якому приміщенні.

  В кондиціонері є такі функції обігрів, охолодження, режим вентиляції без охолодження/обігріву, автоматичний режим, який дозволяє підтримувати встановлену температуру усередині приміщення, самостійно регулюючи вологість, напрям повітряного потоку і швидкість обертання. Технологія озонобезпечного фреону.

  З допомогою фільтра нової системи очищення можна позбутися бензолів, цвілі, димів, формальдегідів, пилу тощо Унікальна технологія виробництва дозволить після переробки повторно використовувати його. В кондиціонері є тришаровий фільтр, який затримує шкідливі частинки.

  Зовнішній і внутрішній блоки спліт-системи мають низькі показники рівня шуму. Пульт і піддон для кондиціонера виготовлені з матеріалів, які не дозволяють розмножуватися бактеріям. Повітря очищається за допомогою спеціального фільтра.

  Фільтраційна решітка запобігає поширенню запахів і пилу. Корпус зовнішніх блоків ефективно захищений від корозії згубної дії погоди. До доповнення до охолоджувальній системі передбачена функція обігріву. При поновленні подачі електроенергії кондиціонер автоматично відновлює роботу.

  Внутрішня рифлена труба з міді збільшує площу контакту хладагента. Це значно покращує обгорев і охолодження приміщення. Трубчастий вентилятор зменшує рівень шуму і підвищує якість повітрообміну. При низьких витратах електроенергії теплообмінник здатний забезпечити високу ефективність прогрівання приміщення.

  Функція Intelligent air дозволяє направляти підготовлені повітряні потоки в потрібних напрямах, автоматично вибираючи потрібний напрямок без участі користувача. У режимі охолодження кондиціонер направляє повітряний струмінь максимально вгору, притискаючи її до стелі. Холодне повітря, опускаючись рівномірно, змішується з повітрям в приміщенні, не доставляючи дискомфорту користувачеві. В режимі опалення напрямок повітряного струменя відповідно притискається до підлоги.

  Режим м'якого осушення повітря працює тільки в режимі охолодження повітря і дозволяє зберегти максимально можливо ту вологу, яка знаходиться повітрі приміщення.

  В кон ди ци про не при ре мо ня ет ся іо ні за тор вооз ду ха. Просте натиснення на кнопку наповнить вашу кімнату жи ві тель ни мі іо на мі. Також іонізатор сприяє вуст ра вживання бак ті теорій, за па хів і пи.

  Елект ріс та ти чес кий фільтр ESF-фільтр вуст ра ня ет раз лич ві за па хі і де зак ти ві ру ет небез ві хі мі чес кі га зи.

  Сис ті ма ав то ма ти чес ки ре гу чи ру ет тем пе ра ту ру і ско рость вра троями вен ти ля то ра внут рен не го бло ка в режимі Комфортний сон.

  Ан ти бак ті рі аль ний фільтр сов мо ща чає в се бе еф фек тив ність трьох фільт рів ан ти ал лер ген але го, ан ти ві рус але го і ан ти бак ті рі аль але го і під дер жа ва ет вооз дух чис тою і здо ро вим.

  В ре жи мо осу ше ня сис ті ма неп ре рыв але і плав але так ет по струм вооз ду ха, осушує повітря в приміщенні.

  Функ ція Ав то рес тарт використовується для ав то ма ти чес до ого у зоб але виготовлення установок при збої в електромережі.

  Функція самодіагностики призначена для швидкого знаходження можливих несправностей кондиціонера. 24-годинний таймер.

  Основні функції

  Охолодження

  так

  Обігрів

  так

  Фільтрація

  Антибактеріальний, фотокаталітичний

  Іонізація

  так

  Осушення повітря

  так

  Вентиляція

  так

  Основні характеристики

  Колір

  білий

  Розмір приміщення, кв. м.

  35

  Витрата повітря, м3/год

  530

  Максимальна продуктивність охолодження, кВт

  3, 5

  Максимальна продуктивність обігріву, кВт

  3, 9

  Розміри внутрішнього блоку, мм

  795х187х265

  Розміри зовнішнього блоку, мм

  780х245х540

  Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб - min/max

  31/39

  Рівень шуму зовнішнього блоку, Дб

  50

  Тип фреону холодоагент

  R-22

  Додаткова інформація

  Діапазон зовнішніх температур на обігрів

  -7° C - 24° C

  Діапазон зовнішніх температур на охолодження

  18° C - 43° C

  Автоматичний перезапуск

  так

  Таймер включення-виключення

  так

  Пульт ДУ

  так

  Марка компресора

  Hitachi

  Виробництво

  Китай

  Гарантія

  2 роки

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход