Кондиционер Haier HSU-07HEK03 Код 39152871

 • 4 681грн.
 • Описание

  Haier HSU-07HEK03 - сучасна спліт-система, що володіє усіма необхідними для максимально ефективного використання функціями. Завдяки стильному і модному дизайну моделі кондиціонер підійде під використання в будь-якому приміщенні.

  В кондиціонері є такі функції обігрів, охолодження, режим вентиляції без охолодження/обігріву, автоматичний режим, який дозволяє підтримувати встановлену температуру усередині приміщення, самостійно регулюючи вологість, напрям повітряного потоку і швидкість обертання. Технологія озонобезпечного фреону.

  З допомогою фільтра нової системи очищення можна позбутися бензолів, цвілі, димів, формальдегідів, пилу тощо Унікальна технологія виробництва дозволить після переробки повторно використовувати його. В кондиціонері є тришаровий фільтр, який затримує шкідливі частинки.

  Зовнішній і внутрішній блоки спліт-системи мають низькі показники рівня шуму. Пульт і піддон для кондиціонера виготовлені з матеріалів, які не дозволяють розмножуватися бактеріям. Повітря очищається за допомогою спеціального фільтра.

  Фільтраційна решітка запобігає поширенню запахів і пилу. Корпус зовнішніх блоків ефективно захищений від корозії згубної дії погоди. До доповнення до охолоджувальній системі передбачена функція обігріву. При поновленні подачі електроенергії кондиціонер автоматично відновлює роботу.

  Внутрішня рифлена труба з міді збільшує площу контакту хладагента. Це значно покращує обгорев і охолодження приміщення. Трубчастий вентилятор зменшує рівень шуму і підвищує якість повітрообміну. При низьких витратах електроенергії теплообмінник здатний забезпечити високу ефективність прогрівання приміщення.

  Функція Intelligent air дозволяє направляти підготовлені повітряні потоки в потрібних напрямах, автоматично вибираючи потрібний напрямок без участі користувача. У режимі охолодження кондиціонер направляє повітряний струмінь максимально вгору, притискаючи її до стелі. Холодне повітря, опускаючись рівномірно, змішується з повітрям в приміщенні, не доставляючи дискомфорту користувачеві. В режимі опалення напрямок повітряного струменя відповідно притискається до підлоги.

  Режим м'якого осушення повітря працює тільки в режимі охолодження повітря і дозволяє зберегти максимально можливо ту вологу, яка знаходиться повітрі приміщення.

  Технічні характеристики Haier HSU-07HEK03

  Основні функції

  Охолодження

  так

  Обігрів

  так

  Осушення повітря

  так

  Вентиляція

  так

  Основні характеристики

  Колір

  білий

  Розмір приміщення, кв. м.

  20

  Витрата повітря, м3/год

  400

  Споживана потужність, кВт

  0, 9

  Максимальна продуктивність охолодження, кВт

  2, 38

  Максимальна продуктивність обігріву, кВт

  2, 65

  Розміри внутрішнього блоку, мм

  795х187х265

  Розміри зовнішнього блоку, мм

  695х245х430

  Рівень шуму внутрішнього блоку, Дб - min/max

  29/37

  Рівень шуму зовнішнього блоку, Дб

  48

  Тип фреону холодоагент

  R-22

  Додаткова інформація

  Діапазон зовнішніх температур на обігрів

  -7° C - 24° C

  Діапазон зовнішніх температур на охолодження

  18° C - 43° C

  Автоматичний перезапуск

  так

  Таймер включення-виключення

  так

  Пульт ДУ

  так

  Марка компресора

  Hitachi

  Виробництво

  Китай

  Гарантія

  2 роки

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход