Iwarm 720 Терморегулятор Код 367065

 • 862грн.
 • Описание

  Терморегулятор I-WARM 720 Кімнатний термостат з 2-ма датчиками температури mdash виносним датчиком температури підлоги і вбудованим датчиком температури повітря.

  Терморегулятор I-WARM 720

  Кімнатний термостат з 2-ма датчиками температури mdash виносним датчиком температури підлоги і вбудованим датчиком температури повітря. Прилад дозволяє значно знизити енергоспоживання теплих підлог, шляхом підтримки комфортної температури тільки у встановлені часові інтервали, тільки коли в цьому є необхідність. Великий графічний дисплей з підсвічуванням і 3-ма кнопками управління. Дружній інтуїтивний інтерфейс в один дотик. Наявність вбудованого меню, що дозволяє управляти всіма функціями аналогічно мобільному апарату. Вбудований монтаж. Багаторежимний термостат з вбудованим блоком реального часу і календаря. Вбудований економайзер. Прилад збирає і зберігає всю інформацію про систему обігріву, що дозволяє користувачеві контрольровать свої витрати без жертвування комфортом. Интеллектуалное програмне забезпечення, що визначає характеристики теплових процесів приміщення. Користувач може вказати тільки тимчасові інтервали, коли йому необхідний обігрів, прилад бере всі турботи на себе. Додаткові функції mdash годинник, календар.
  Дозволяє реалізувати наступні способи управління
  а Постійне підтримання комфортної температури
  б Добовий цикл розподілу комфортної температури за часом. Користувач задає тимчасові інтервали протягом доби, коли йому необхідний тепла підлога. Прилад настроюється на приміщення, визначає його теплові характеристики і сам опреджеляет час включення з таким розрахунком, щоб досягти комфортної встановленої температури строго встановлений час. Все інше час вимкнений обігрів, що дозволяє економити електроенергію. Програма виконується з добовим циклом.
  в Тижневий цикл. Повністю аналогічно варіанту Б, тільки цикл дорівнює 1 тижня з довільним програмуванням для кожного дня тижня.

  Технічні характеристики
  Напруга живлення 220 В
  Максимальний струм навантаження 16А
  Потлебляемая потужність 0, 45 мВт
  Маса 150 г
  Габарити 80х80х52 мм
  Збереження установок при відключеному живленні необмежено довго
  Клас захисту IP20
  Індекс захисту II
  Виносний датчик температури підлоги NTC 6, 8 кОм
  Довжина з'єднувального кабелю датчика 2 м
  Вбудований датчик NTC температури повітря 6, 8 кОм
  Підтримувана температура від +5 оС до +45 0С
  Заводська установка +25 0С

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход