Обогреватель Билюкс У-1500 Код 31935955

 • 2 299грн.
 • Описание

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс У-1500

  Інфрачервоний обігрівач Білюкс У-1500 - це средневолновый обігрівач серії В Уличний призначений для локального точкового нагрівання. Можна використовувати як для основного, так і для додаткового обігріву.
  Область застосування опалення приміщень з стелями, від 2-х до 3-х метрів. Може використовуватися на відкритому повітрі для обігріву літніх майданчиків, веранд, терас, також для рішення різноманітних технічних завдань приклад, сніготанення.

  Продукція торгової марки Білюкс має всю офіційну документацію сертифікат відповідності, висновок МНС, висновок міністерства охорони здоров'я.

  Технічні характеристики Номінальна потужність, Вт 1500 Напруга, В220 Струм, А5, 5 Габаритні розміри, мм 1545x115x80 Вага, кг 7 Вага монтажного комплекту, кг 1, 8 Мінімальна висота підвісу, м від 2 до 3 Гарантія 12 місяців Площа опалення до 15 м. кв ndash як основне опалення до 30 м. кв ndash як додаткове опалення. Кріплення дозволяє робити монтаж під різним кутом до підлоги.При нестандартній установці консультуйтеся з нами.

  Комплектація обігрівач упакований в картонну упаковку, паспорт на обігрівач остання сторінка паспорта є гарантійним талоном. Монтажний комплект поставляється окремим місцем.

  При бажанні клієнта обігрівач Білюкс У-1500 для мобільного обігріву можна укомплектувати триногою. Вартість-150грн.

  Принцип роботи Обігрів передається за допомогою інфрачервоних хвиль, які потрапляючи на поверхню підлога, стіл, людина нагріває її, а повітря є прозорою середовищем. Кращий вибір інфрачервоне опалення серії Білюкс У коли потрібно нагріти столик на літньому майданчику, тому що, невеликі протяги не будуть перешкодою, а люди будуть перебувати в теплі при прохолодній погоді в теплі. Обігрівач Білюкс У 1500 має потужний тепловий потік і спрямовану хвилю тепла, тому розміщуйте його з декількох сторін до робочого місця.

  Важливо Для створення комфортного середовища при локальному обігріві за столиком або на робочому місці необхідно розміщувати обігрівачі МІНІМУМ з двох боків. В залежності від умов, підбирається запас потужності на 1.м.кв. У прикладом для опалення столика на терасі, у якій є лише три стіни, запас потужності складе від 250 до 300 Вт/м. кв. А при опаленні столика на вулиці, де немає взагалі стін, запас потужності буде від 750 до 1000 Вт/м. кв

  Установка в комплекті з обігрівачами йде кріплення окремо, який дозволяє робити установку як на стелю, так і під різним кутом. Зверніть увагу, що при встановленні під кутом, обігрівач втрачає ККД до 30.Щоб добитися максимального ефекту його краще встановлювати горизонтально підлозі, Дотримуйтеся технічний зазор мінімальні відстані між обігрівачем і предметами вниз - 1800 см, вгору - 15 см, в кожну з сторін - 30 див.

  Обережно Ожегоопасная температура пластини обігрівача до 600 градусів Температура на корпусі обігрівача нагрівається до 60 градусів.

  Монтаж обігрівачі Білюкс Прилади повинні розташовуватися таким чином, щоб перекривати зону обігріву. Зазвичай вони розміщуються на висоті 2-2, 5 м від землі. На відкритих верандах та терасах, як правило, для підйому відчутною температури на 10° C необхідно забезпечити щільність теплового потоку 750-1000 вт/м2 площі, що обігрівається. Верхня межа відноситься до споруд без стін, з одним стелею. Нижній mdash до тих, де простір закрито з 3х сторін. Потреби в теплі для ізольованих об'єктів розраховуються в звичайному порядку. Так, для повністю скління зимових садів необхідна потужність становить 250-300 Вт/м2. Установка приладів дуже легка завдяки 2-м монтажних скоб, що входять в комплект поставки. Вони кріпляться тільки на вертикальній стіні під необхідним кутом стандартний кут нахилу скоби або горизонтальному стелі, але без нахилу min відстань до стелі не повинно бути менше 150мм. Відстань між скобами вибирається довільно, з точки зору зручності кріплення. Прилад просто вставляється в скоби, після чого фіксується стяжними гвинтами. Прилади можуть кріпитися до стелі на розтяжках, однак у будь-якому випадку вони повинні розміщуватися з горизонтальним розташуванням поздовжньої осі.

  Обігрівач Білюкс Б-1500 можна також встановити на тринозі, що дозволить створити мобільний обігрів.
  Підключення виконується на постійній основі. Прилади серії У слід встановлювати за всеполюсным автоматом захисту. Клемна коробка передбачає можливість шлейфового приєднання кабелем 3 х 1, 5 мм 2+ земля.

  Умови доставки та оплати

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход