Монолитный пенобетон Код 30505226

 • 1 000грн.
 • Описание

  Надаємо послуги по заливці підлог, дахів пінобетоном і полістиролбетоном.
  Матеріал є чудовою основою під теплу підлогу, замість пінопласту та цементної стяжки.Довговічний не гниє і швидко укладається.
  Заливка підлог пінобетоном стяжка з пінобетону здійснюється за допомогою мобільної установки продуктивністю 10-15 м3/зміна з подачею пінобетону по шлангах до 60 метрів по горизонталі і до 30 метрів по вертикалі.

  Пінобетон-це досить новий матеріал якщо цеглі близько 3 тисяч років, то пінобетону - не більше ста. Це штучний пористий камінь, який відповідає всім вимогам, що пред'являються до будматеріалів по міцності, стійкості до деформації, морозостійкості. Його теплозберігаючі властивості значно вище, ніж у цегли. Стіна з пінобетону дихає, створюючи в приміщенні здоровий мікроклімат, однак пінобетон, на відміну від деревини, що володіє тими ж екологічними властивостями, відрізняється високою вогневою стійкістю.

  Пінобетон проводиться шляхом рівномірного розподілу бульбашок повітря по масі бетону. Монолітний пінобетон, на відміну від газобетону, проводиться не шляхом хімічних реакцій, а за допомогою перемішування бетонної суміші з попередньо приготовленою піною.

  Найважливіша перевага будинків, побудованих з монолітного пінобетону,- це енергозберігаючі характеристики даного матеріалу. Стіни товщиною 45 см забезпечать Вам надійне збереження тепла і прохолоди, а, отже, і зниження витрат на обігрів і кондиціонування.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход