Лампа фототерапии новорожденных Amelux Код 27863557

 • 320грн.
 • Описание

  Лампа фототерапії Amelux - компактна і ефективна фототерапевтическая лампа для лікування гипербилирубиемии новонароджених.

  Одним з найбільш поширених станів неонатального періоду є гіпербілірубінемія жовтяниця новонароджених. У ряді випадків гіпербілірубінемія набуває виражений характер, що може супроводжуватися важким ураженням центральної нервової системи новонародженої дитини з розвитком інвалідизуючих захворювань ядерна жовтяниця.

  Слідом за включенням блоку 4 ламп активується лічильник загального часу роботи цей лічильник не активується при включенні тільки 2 ламп.

  Ламповий блок на верхній поверхні має спеціальні прорізи для відводу тепла. Для оптимальної фототерапії ламповий блок може повертатися в обидві сторони.

  Вигнута L-подібна трубка з'єднує ламповий блок і стійку. Її висота може бути змінена за допомогою ручки установки висоти. Близько лампового блоку розташована ручка регулювання кута нахилу.

  Стійка лампи розташована між Т-подібним підставою і L-подібною трубкою. Підстава забезпечене трьома антистатичними колесами, 2 з них ndash з гальмами. L-подібна трубка фіксується на стійці ручкою регулювання висоти. Електричний шнур постійно прикріплений до основи. Кабель живлення лампового блоку проходить через стійку і L-подібну трубку. Вся система електричного живлення лампи знаходиться в підставі баласт, живильник, з'єднання основного кабелю, запобіжники і т. д.. Електричне живлення лампи контролюється вмикачем, розташованим на підставі і забезпеченим зеленим індикатором.

  Для захисту очей дитини від потужного світла застосовуються спеціальні захисні окуляри.

  6 компактних флуоресцентних ламп і спеціально розроблений рефлектор забезпечують фокусированное світлове поле і ефективну фототерапію
  низьке споживання енергії
  гнучкість регулювання змінювана висота і кут нахилу лампового блоку
  спеціально поборанные розміри підстави дозволяють встановити лампу над будь-інкубатором, відкритої реанімаційної системою, ліжечка для новонароджених, пеленальним столом
  вбудований терапевтичний таймер і лічильник загального часу роботи
  відсутність вентилятора обесечивает бесшемность роботи
  простота використання
  не вимагає сервісного обслуговування
  термін служби фототерапевтических ламп збільшено до 2000 годин

  Для лікування гипербилирубиемии жовтухи новонароджених.
  Мобільна стійка на 3 антистатичних колесах 2 з блокуванням
  Ламповий блок, що містить 4 флуоресцентних лампи блакитного світла 435 нм потужністю 18 Вт та 2 флуоресцентних лампи денного світла потужністю 18 Вт
  Перемикач білий/блакитний світло
  Таймер з установкою нуля терапевтичний
  Таймер загального часу роботи
  Регульована висота лампового блоку
  Кут повороту лампового блоку 180°
  Комплект запасних ламп

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход