Купить киоск на колесах Код 2242903

 • 30 000грн.
 • Описание

  Причепи від заводу виробника з повним пакетом документів, висока якість і міцність конструкції, що підтверджується багаторічним досвідом роботи.Завжди в наявності

  Завод виробник Модуль-Сервіс працює в сфері комерційної нерухомості вже понад 16 років. Наш величезний досвід роботи дав можливість виробляти кіоски, Мафи, павільйони для роздрібної і оптової торгівлі, побутовки для будівельників та проживання персоналу, дачні будинки. Також займаємося виробляємо, так звані автокиоски, кіоски на колесах, мобільні кіоски, загальноприйнята назва яких торгові причепи.

  Наші причепи мають величезну міцність конструкції завдяки використанню разом з звичайними сендвіч касетами, кутових сендвіч панелей. Які не клеяться, встановлюються під кутом 90 градусів, у поєднанні з невеликим металевим каркасом це дає підвищену міцність.

  Причепи нашої компанії зарекомендували себе з кращого боку, завдяки своїй мобільності, практичність і зручність у використанні. Сендвіч касети з яких виконаний причеп, виготовлені на основі екструдованого пінопласту, який в рази щільніше звичайного і набагато краще тримає тепло. Дані касети мають захисне антивандальне покриття, спеціальна плівка, яка покриває причіп, через певний термін експлуатації може бути знята і ви отримаєте причіп в первозданному вигляді.

  У базовій комплектації йде набір електричної розводки і освітлення. Ламінована стільниця шириною 500 мм і на всю довжину причепа, змонтована безпосередньо біля великого металопластикового вікна з віконцем видачі товару. Надаємо металеві триноги для використання причепа в стаціонарному положенні. Декоративні рюші по всьому периметру причепа, загальною довжиною 27 метрів погонних. Утеплена підлога, захисна ляда яка повністю закриває вікно, набір амортизаторів і замків для ляди, торсіонна вісь німецького виробництва.
  Дану комплектацію не надає жоден виробник в Україні і Європі

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход