Пеноблок 603020 Код 2047484

 • 920грн.
 • Описание

  До складу будівельного матеріалу Піноблок входять вода, пісок, цемент і піна. Додатковими компонентами, що поліпшують його харакетристики є затвердители і пластифікатори. Пінобетон в будівництві виступає в якості утеплювача і конструкційного елемента, з якого зводять будь-які головні конструкції будівлі із забезпеченням тепла круглий рік.

  Наш блок має точну геометрію, так як ми використовуємо резательную технологію, що дозволяє зберегти точні розміри матеріалу.Цей матеріал відрізняється безліччю позитивних властивостей, які він увібрав від класичних будматеріалів. Пінобетон використовують для теплозвукоізоляції дахів, підлог, утеплення труб, стінових блоків, панелей перегородок, заливки у цегельну кладку, а також міжповерхових перекриттів. Пінобетон можна отримувати в умовах будівельного майданчика, так як розроблено спеціальне мобільне обладнання для швидкого виробництва і заливки пінобетону безпосередньо на об'єкті будівництва, що дозволяє значно прискорити роботу та зменшити витрати

  НАДІЙНІСТЬ

  Пінобетон є майже нестаріючим і практично вічним матеріалом, не схильним до дії часу, не гниє, володіє міцністю каменя. Підвищена міцність на стиснення дозволяє використовувати при будівництві вироби з меншою об'ємною вагою, що ще більше збільшує термічний опір стіни.

  ТЕПЛОТА

  Завдяки високому термічному опору, будівлі з пінобетону здатні акумулювати тепло, що при експлуатації дозволяють знизити витрати на опалення на 20-30.

  МІКРОКЛІМАТ

  Пінобетон запобігає значним втратам тепла взимку, не боїться вогкості, дозволяє уникнути дуже високих температур влітку і регулювати вологість повітря в кімнаті шляхом вбирання і віддачі вологи, тим самим сприяючи створенню сприятливого мікроклімату мікроклімат дерев'яного будинку.

  ШВИДКІСТЬ МОНТАЖУ

  Невелика щільність, а, отже, і легкість пінобетону, великі розміри блоків в порівнянні з цеглою дозволяють у кілька разів збільшити швидкість кладки. Легкий в обробці і обробці - прорізати канали і отвори під електропроводку, розетки, труби. Простота кладки досягається високою точністю лінійних розмірів, допуск становить +/- 1мм.


  ЗВУКОІЗОЛЯЦІЯ

  Пінобетон володіє відносно високою здатністю до поглинання звуку. У будівлях з пористого бетону забезпечуються діючі вимоги по звукоізоляції.


  КРАСА

  Завдяки хорошій оброблюваності, можливо виготовити різноманітні форми кутів, арок, пірамід, що додасть Вашому будинку красу і архітектурну виразність.

  ЕКОНОМІЧНІСТЬ

  Висока геометрична точність розмірів виробів дозволяє здійснити кладку блоків на клей, уникнути містків холоду в стіні і значно зменшити товщину внутрішньої і зовнішньої штукатурки. Вага пінобетону менше від 10 до 87 у порівнянні зі стандартним важким бетоном. Значне зниження ваги приводить до значної економії на фундаментах.

  ТРАНСПОРТУВАННЯ

  Сприятливе співвідношення ваги, об'єму і упаковки робить всі будівельні конструкції зручними для транспортування, і дозволяють повністю використовувати потужності як автомобільного, так і залізничного транспорту.

  ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ

  Тепло і звукоізоляція дахів, підлог, утеплення труб, виготовлення збірних блоків і панелей перегородок в будівлях, а так само, зовнішніх стін, поверхових перекриттів і фундаментів з пінобетону більш високої щільності.

 • Отзывы покупателей
  Пока нет ни одного отзыва. Оставьте отзыв первым
  Только авторизованные пользователи могут оставлять комментарии Вход