(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Встреча с лидером Партии Зеленых

12 жовтня в 11.00 в приміщенні газети "Наше місто" відбудеться зустріч з лідером Партії Зелених України Віталієм Кононовим. Зустріч буде присвячена 15-річчю ПЗП. Саме у Киеве Віталій Кононов оголосить про курс Партії Зелених на парламентських виборах 2006 року. Прес-конференція в Киеве пройде у рамках туру Віталія Кононова по обласних центрах України.

У 2005 році Зелені України святкують подвійний ювілей - 15 років Партії Зелених України і 30 років зеленому руху в нашій країні. 30 вересня 1990 року в Киеве відбувся перший(настановний) з'їзд ПЗП, а в травні 1991 партійці отримали офіційне реєстраційне свідоцтво. На той момент органами юстиції в нашій країні було зареєстровано тільки дві партійні організації - Українська республіканська партія і Український селянський - демократична партія, які в первинному виді так і не дожили до наших днів.
Варто відмітити, що зелений рух в Україні зароджувався саме в Киеве - 1 жовтня 1975 року, коли в Інституті геотехнічної механіки АН УРСР відбувся перший і єдиний у своєму роді семінар в системі комсомольського навчання. Семінар з довкілля тоді дістав назву "SOS" і став відчутним поштовхом до створення Зеленого руху України.

"SOS", на якому молодь вивчала класичні праці по екології, обговорювала інформацію про Зелений громадський і політичний рух у світі, докладала реферати по екологічній ситуації в нашій країні і пропонувала шляху альтернативного розвитку, офіційно проіснував тільки рік. Після його закриття "згори" продовжував роботу як неофіційна громадська організація.
1 Предложение от магазина: ленточный гибкий нагреватель энгл 1 12 в купить.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: переносные теплые полы под ковер трио.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно