(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

В Украине слишком много театров

Заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності Лесь Танюк вважає "ненормальним явищем" таку велику кількість академічних театрів в Україні. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції в Луцьку.

За словами Танюка, "сучасний театр в Україні ледве животіє, його треба реформувати, а не масово привласнювати статуси академічних".

Як приклад він навів ситуацію з академічним театром в Полтаві. Зараз там ставлять всього 83 спектаклі, тоді як в Італії театр такого статусу ставить 216-230 спектаклів. "Наш театр, окрім спектаклів, дає концерти, танці, шмансы, їм треба якось жити, ось вони і звертаються до місцевої влади, а місцева влада - в Киев, а в Киеве їм дають звання академічного", - відмітив Танюк. У випадку з Полтавою, на його думку, повинне було б стояти питання про його закриття, про реформу, "про запрошення якоїсь нової енергетики", але він отримав академічне звання. Обогреватели пленочного типа на стену в виде картины.

Що стосується Киева, то Танюк сказав, що в столиці усі театри мають академічне звання - і Театр ляльок, і Молодий театр і інші. "Чомусь немає не академічних, що це означає? Це для того, щоб місцева влада давала можливість додати їм грошей до зарплати за академічність", - відмітив депутат.
Танюк у зв'язку з цим пропонує збільшити зарплати артистам, але таким чином виділити "хороший театр", яким можна було б гордитися. "Зараз усі б'ються за академічний, а завтра будуть за національний, таким чином йде нівеляція талантів", вважає Танюк. "Зараз в Україні домінує кількісний принцип, і якщо ми не перейдемо на якісний принцип оцінки спектаклю, режисера, актора, ми не вийдемо з кризи", - резюмував Танюк.
1 Предложение от магазина: днепропетровск магазин настенные обогреватели в виде картин.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить электропростынь 2 спальную цена.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный инфракрасный пленочный теплый пол.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно