(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

В Украине пересчитали гостиницы

На сьогодні в Україні працює 1 тис. 232 готелі і 3 тис. 245 закладів оздоровлення і відпочинку, з них сертифіковані - 1 тис. 64, повідомила начальник Відділу регіонального розвитку Державної служби туризму і курортів Людмила Мещерських.
У Україні налічуються 5 п'ятизіркових, 29 четырехзвездочных, 74 тризіркових, 43 двухзвездочных, 41 однозвездочная і 872 готелі без категорії. При цьому 2 п'ятизіркові готелі знаходяться в Киеве, по одній - в Киеве, Донецьку і Одесі. Дев'ять четырехзвездочных готелів працює в Одеській області, шість - в Киеве, по чотири - в Киевій і Львівській областях, три - в Криму, по одній - в Донецькій, Закарпатській і Полтавській областях.

Начальник Відділу регіонального розвитку держслужби туризму і курортів відмітила, що категоризація, на відміну від сертифікації за вимогами безпеки, є добровільною, але "якщо власник готелю розуміє, що слід себе позиціонувати на ринку і боротися за свого клієнта, то він йде на цю процедуру".
За словами Мещерських, з 1 жовтня набув чинності новий Національний стандарт ГСТУ 4527 : 2006 "Послуг туристичних. Засоби розміщення.

Терміни і визначення", який дає визначення для усіх основних типів засобів розміщення, номерів, тарифів і так далі. Термінологія, встановлена цим стандартом, обов'язкова для використання в усіх ділових, нормативних документах, науковій, довідковій і навчально-методичній літературі.
Мещерських також відмітила, що недавнє прийняття постанови Кабінету міністрів України "Про порядок надання послуг з тимчасового розміщення(проживанню) " привело до детінізації ринку готельних послуг, які надаються фізичними особами.

Так, кількість осіб, які зареєструвалися як суб'єкти підприємницької діяльності на цьому ринку, збільшилася в 5,3 разу і складає 1 тис. 53.
1 Предложение от магазина: настенный пленочный обогреватель «домашний уют» цена отзывы в Нижнем Новгороде.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: паласы на пол цена.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно