(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Укртелеком через месяц станет мобильным оператором

Міністерство транспорту і зв'язку України підтримує вихід національного оператора ВАТ "Укртелеком" на ринок мобільного зв'язку і видачу йому ліцензії на надання послуг мобільному зв'язку.
Про це повідомив журналістів у вівторок в Киеве заступник міністра з питань зв'язку Віктор Бондар.
За словами замміністра, надання ліцензії розглядається в якості одного із способів підвищення капіталізації підготовлюваного до приватизації "Укртелекому", який, за його словами, повинен стати "оператором номер 1 в Україні".

"Укртелеком" - один з двох операторів, чий вихід на ринок мобільного зв'язку нині підтримує Минтранссвязи, повідомив В.Бондар, не уточнивши при цьому ім'я другого претендента на отримання ліцензії найближчим часом.
Як заявив замміністра, вихід на ринок мобільного зв'язку нових операторів покликаний сприяти здоровій конкуренції на цьому ринку, а також зробити позитивний вплив на рівень тарифів і якість послуг.

Національна комісія регулювання зв'язку(НКРС) продовжила терміни розгляду заяви "Укртелекому" на видачу ліцензії за поданням послуг мобільного зв'язку до завершення робіт по конверсії необхідних для цього радіочастот.

За словами голови НКРС Олега Гайдука, для ухвалення рішення про видачу ліцензії потрібні додаткові міжнародні частотні узгодження і завершення процесів конверсії радіочастотного ресурсу Генеральним штабом України.
Відповідно до планів уряду, "Укртелеком" повинен отримати ліцензію на мобільний зв'язок до кінця місяця.
1 Предложение от магазина: ?ковер с подогревом купить.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer ts 20 купить.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно