(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Украинцы получат доступ к 3G

21 грудня почалося тестування послуг мережі третього покоління, належною CDMA- операторові "Телесистеми України". Вже в лютому наступного року планується почати комерційну експлуатацію мережі. Втім, галузеві експерти вважають, що на перших порах новими послугами оператора скористаються тільки абоненти з високими доходами.

Стандарт 3G був розроблений Міжнародним союзом електрозв'язку(International Telecommunication Union, ITU) і носить назву IMT - 2000(International Mobile Telecommunications 2000). Компанія "Телесистеми України" використовує стандарт CDMA2000 1x, який забезпечує швидкість передачі даних до 2,048 Мбіт/с. Перша мережа 3G 1x почала роботу в Кореї в 2000 році. Сьогодні зв'язок третього покоління у світі надають вже більше 160 операторів майже 350 мільйонам користувачів.

Стандарт найбільш поширений в США, Кореї і Японії
21 грудня генеральний директор компанії "Телесистеми України" Віталій Ворожбит повідомив про початок тестування належної компанії мережі третього покоління. Її комерційна експлуатація почнеться вже в 2007 році. За словами пана Ворожбита, перший час зв'язок буде доступний в Киеве, Одесі і Киеве - в цих міста мережа вже працює в тестовому режимі. До кінця 2007 року заплановано забезпечити покриття в усіх обласних центрах, а до 2008 року - досягти національного покриття.

Нагадаємо, що ЗАТ "Телесистеми України", створене в 1997 році, володіє ліцензією на надання послуг мобільному зв'язку у форматі CDMA(Code Division Multiple Access). Після того, як акціонером "Телесистем України" став дніпропетровський підприємець Вадим Шульман, компанія заявила про себе як про першого оператора третього покоління. На початку листопада компанія підписала ряд договорів про постачання мобільних пристроїв з найбільшими виробниками термінального устаткування - з китайською ZTE і з корейськими LG і Pantech.

Втім, послуги мережі навряд чи будуть доступні широкому колу споживачів. На думку аналітика Netton CG Романа Хімічивши, "Телесистеми України" спробують зайняти нішу професійних послуг для вимогливих клієнтів. "Існує прошарок заможних абонентів, яких не задовольняє пропозиція існуючих операторів. Це в першу чергу дрібний і середній бізнес, громадяни з високими доходами", - говорить пан Химич.

Він також відмітив, що технічні переваги стандарту, який використовує новий оператор, дозволяють йому поборотися за контрактних і корпоративних абонентів UMC і "Киевстару". Проте основною проблемою для "Телесистем України" стане практика загороджувальних тарифів на дзвінки в мережі домінуючих операторів.
1 Предложение от магазина: электропростынь sanitas swb30 отзывы.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить электропростынь 2х спальную в москве.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол теплолюкс express дзержинск.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно