(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Украинские электросети могут стать европейскими через 3 года

Україна сподівається об'єднати свої електромережі з UCTE(Союз координації і передачі електроенергії) через три роки.
Про це заявив журналістам у Брюсселі голова Національної комісії регулювання енергетики Сергій Титенко.
"Думаю, через три роки ми зможемо об'єднатися з UCTE", - сказав він.
Титенко відмітив, що зараз одночасно в Україні розгортаються три проекти, метою яких є приведення стандартів українських електричних мереж до європейських.

Так, 5 березня в Киеве буде підписаний спільний з Європейським Союзом проект поліпшення регулювання енергетики вартістю 1,1 мільйона євро, в якому візьмуть участь, з одного боку, регулятори Італії, Австрії і Чехії, а з іншої - України.
У березні також очікується підписання угоди про реалізацію проекту розвитку ринку електроенергії за рахунок кредиту Всесвітнього банку.

Крім того, перед Новим роком Україна отримала 3 мільйони євро у рамках програми TACIS для інтеграції своїх електромереж в європейські ринки.

"У торбі усі ці три проекти створюють підстави для юридичного, екологічного, технічного реформування, а також приходу до єдиних стандартів в тарифоутворенні, регулюванні, ліцензуванні, переході на єдиний облік, і єдині правила функціонування самого ринку", - сказав Титенко.
4 травня 2006 року Генеральна асамблея UCTE у Відні акцептувала спільну заявку України і Молдови про приєднання їх енергосистем до синхронної зони UCTE як єдиного блоку регулювання.
18 травня Міністерство палива і енергетики України і Асамблея UCTE домовилися про створення спеціального технічного комітету(UCTE- Україна) для координації інтеграції об'єднаних енергосистем України в трансевропейские електричні мережі.

У кінці грудня 2006 року Україна і оператор об'єднаної енергосистеми Європи(UCTE) сформували склад робочої групи по координації інтеграції України і Молдови в трансевропейские електричні мережі(Украина- UCTE).
1 Предложение от магазина: электроматрас двуспальный премиум 200х170.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить палас на пол украина киев.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно