(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Украина вводит безвизовый режим

Україна вирішила з 1 вересня ввести безстроковий безвізовий режим відвідування України для громадян Швейцарії і Європейського Союзу.
Про це в п'ятницю повідомив заступник державного секретаря Маркіян Лубкивский.
"Після 1 вересня безвізовий режим буде продовжений на безстроковий період часу", - сказав він.
Він назвав позитивним досвідом тимчасову відміну віз з 1 травня по 1 вересня для громадян Швейцарії і ЄС.
За даними глави МЗС Бориса Тарасюка, після введення безвізового режиму в травні і червні кількість європейців, що відвідали Україну, збільшилося в 2,3 разу.
"Якщо перерахувати це на засоби, які привозять ці громадяни, - в середньому приблизно $1000, то виходить більше за $230 млн за місяць", - підкреслив Тарасюк.

Україна 31 березня вирішила ввести безвізовий режим для громадян Швейцарії і країн Європейського Союзу з 1 травня по 31 серпня, а з 1 липня ввела безвізовий режим також для громадян США.
У МЗС заявили, що цей крок спрямований на забезпечення прозорості українського суспільства і реалізації курсу на інтеграцію з Європейським Союзом, а також на створення умов для інвестицій і активізацію персональних контактів, заявили.

Офіційним приводом для відміни віз стало проведення конкурсу "Євробачення" в Киеве в травні.
Віктор Ющенко також розпорядився встановити з 1 липня 2005 року безвізовий режим в'їзду до України і транзитного проїзду через територію України для громадян Сполучених Штатів Америки, якщо вони упродовж шести місяців від дати попереднього в'їзду до України повторно відвідують Україну на термін, який не перевищує 90 днів.

У відповідь на відміну віз для в'їзду до України такі країни, як Чехія, Естонія, Латвія і Словаччина стали видавати українцям безкоштовні візи з 1 травня по 31 серпня.
Україна веде переговори про можливість спрощення візового режиму ЄС для українців.
Борис Тарасюк виразив надію, що вже до саміту "УКРАЇНА-ЄС" в жовтні цього року Європейська Комісія прийме рішення про спрощення візового режиму для окремих категорій українських громадян - студентів, учених і журналістів.

Міністр підкреслив, що питання про спрощення перетину кордону Євросоюзу для українців пов'язане із завершенням процесу підписання угод про реадмиссии з Росією і Білоруссю.
1 Предложение от магазина: ковры с подогревом москва.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочный пол цена киев.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно