(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Украина ввела безвизовый режим для граждан Евросоюза

Україна ввела на чотири місяці безвізовий режим для громадян Євросоюзу і Швейцарії. Згідно з указом президента Віктора Ющенка від 31 березня безвізової режим для західних європейців вводиться на чотири місяці - до 1 вересня.

Як повідомив ІТАР-ТАРС керівник державної погранслужбы Микола Литвин, "жодних проблем на межі не передбачається. Відсутність віз полегшує роботу варті межі. Їм доведеться лише перевіряти дійсність паспорта. Це значно прискорює проходження іноземцями межі". За підрахунками експертів, нововведення, що вводиться через два дні, на погранпереходах приведе до збільшення на 15-20 відсотків потоку туристів з країн ЄС в Україну.
Безпосереднім приводом для встановлення безвізового режиму став пісенний конкурс "Евровидение-2005", який відбудеться в Киеве з 19 по 21 травня. Очікується, що гостями цього свята будуть десятки тисяч чоловік з європейських країн.

У президентському указі введення безвізового режиму обгрунтовується "реалізацією стратегічного курсу України на інтеграцію в європейську спільноту, створенням умов для іноземних інвесторів, активного розвитку контактів між людьми", повідомляє ІТАР-ТАРС.
1 Предложение от магазина: электропростынь купить в спб в о.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочный теплый пол в ванной в киеве.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно