(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41
  • Главная /
  • Киев /

Украина не имеет средств для строительства дорог европейского качества

Україна не має достатніх засобів для належного забезпечення будівництва найближчим часом мережі доріг європейської якості. Про це заявив міністр транспорту і зв'язку України Микола Рудьковский під час зустрічі з представниками Сity Bank в Киеве.
Міністр відмітив, що перш ніж почати будівництво автомобільних доріг в Україні необхідно чітко визначитися з партнерами і вибрати кращий спосіб приведення українських автомагістралей до європейського рівня.

Серед пріоритетних напрямів для України Н.Рудьковский назвав Киев-Львів, Львів-Луганськ, Киев-Одеса, будівництво кільцевої дороги навколо Киева і дороги першої категорії зі сходу України на Південь - наприклад, Киев-Одеса.
"Трафік на цих дорогах, і навіть на окремих їх ділянках може значно відрізнятися. Тому треба чітко прорахувати усі деталі і закласти механізм компенсації Урядом засобів при недостатньому трафіку", - відмітив міністр.

На думку директора відділу Сіті груп по обслуговуванню громадського сектора Регіону Центральної і Східної Європи, Близького Сходу і Африки Кеті Пойнтер, найкращий варіант - працювати з однією компанією: коли підрядники, які будуватимуть дорогу, також здійснюватимуть її експлуатацію.
"Таким чином, вони відповідатимуть за якість побудованої дороги", - переконана вона.
За результатами зустрічі досягнуті домовленості відносно подальшого детального вивчення Сіті банком пріоритетних для України напрямів для будівництва доріг і надання їх Міністерству транспорту і зв'язку України з конкретними зауваженнями.
1 Предложение от магазина: что лучше электроодеяло или электропростынь.

1 1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно