(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Украина манит русских

Керівництво відразу двох російських мереж гіпермаркетів - "О'кей" і "Мосмарт" - заявило минулого тижня про плани виходу на український ринок. Отримати офіційні коментарі відносно деталей проектів в офісах компаній "ДС" не вдалося, проте знайомі з ними столичні ритейлоры стверджують, що перший магазин мережі "О'кей" буде запущений в Киеве на орендованих площах ТЦ, розташованого недалеко від проспекту Генерала Ватутина. Його розмір - близько 18 тис. кв. м, з яких 13-14 тис. кв.

м будуть відведені під торговий зал, а на інших розмістяться підсобні приміщення. Асортимент налічуватиме до 40 тис. найменувань. Інвестиції в створення об'єкту, без урахування вартості оренди, складуть біля $20-30 млн.

Також учасники ринку говорять, що до кінця року мережа планує запустити свої гіпермаркети в Киеве, Харкові і Кривому Ріг, де у росіян вже підписані договори на оренду приміщень, а наступного року аналогічні об'єкти повинні з'явитися в Сімферополі, Донецьку і Львові.
"Зараз компанія займається пошуком персоналу для роботи в майбутніх магазинах. Із заявлених останнім часом планів відносно виходу іноземних ритейлоров в Україну цей проект - один з найбільш реальних", - вважає начальник відділу розвитку і комерційної нерухомості "БМ Трейд"(ТМ "Буми-маркет") Олександр Ланецкий.
Плани іншого російського ритейлора - "Мосмарт", який має намір вивести на наш ринок магазини аналогічного "О'кей" формату, поки залишається невизначеними. За інформацією керівників київських мереж супермаркетів, компанія вела переговори про купівлю мережі "Мегамаркет", до складу якої входять три об'єкти на Московському проспекті, вулицях Сурикова і Антоновича. Але, судячи з усього, вони не увінчалися успіхом.

Тепер же, за їх словами, "Мосмарт" розглядає можливість оренди площ в столиці і області, а найбільш вірогідним місцем появи її перших магазинів можуть стати два торгові центри "Квадрат", які планується побудувати біля станції метро "Вырлица" і на вулиці Милославской(Троєщина). У компанії "XXI століття", якій належить мережа ТЦ "Квадрат", підтвердили, що зараз дійсно ведуться переговори з розміщення на площах майбутніх торгових центрів іноземних, в т. ч. і російських ритейлоров.

Проте назви компаній-претендентів девелопери назвати відмовилися. Експерти не виключають, що якщо "Мосмарту" не вдасться реалізувати ці плани, вихід мережі в Україну може статися за допомогою продажу франшизи. Досвід у росіян є: минулого року вони вже уклали договори франчайзингу з тюменським ритейлором "Партер" і воронежською корпорацією "Висант".
1 Предложение от магазина: электропростынь xxl beurer ub 66 цена.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: электропростынь beurer ts 23 отзывы.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно