(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Телеканал MTV открывает вещание в Украине

Телеканал MTV Росія, що є офіційним партнером всесвітньо відомої музично-розважальної телемережі MTV Networks, 1 липня відкриває мовлення в Україні.
Телепрограми MTV виходитимуть в ефір на українському музичному каналі ENTER MUSIC.
З перших днів в ефірі з'являться популярні проекти глобального MTV : реалити-шоу "Сімейка Осборнов", анімаційний серіал "Південний парк", документальне шоу "Я хочу обличчя знаменитості". А також програми виробництва MTV Росія: "12 Злісних Глядачів" з Михайлом Гребенщиковим, "IDентификация" з Олександром Анатолійовичем, "Елементарний секс" з Арчі та ін.

"Для нас вихід на український ринок є стратегічним кроком, від якого ми чекаємо, - і чого ми обов'язково доб'ємося - стратегічного успіху," - говорить головний редактор MTV Росія Ілля Бачурин.
Спочатку програми російського MTV займатимуть до 5 годин на добу: дві з половиною години у вечірній прайм-тайм(з 19: 00) і стільки ж в денний прайм-тайм(з 13: 00). З осені об'єм мовлення MTV планується збільшити.

"За договором ми маємо право транслювати практично усі програми російського MTV," - говорить генеральний продюсер ENTER MUSIC Юрій Молчанов.
Керівництво ENTER MUSIC чекає, що із запуском MTV в Україні буде збільшений об'єм продажу реклами : по-перше, за рахунок підвищення рейтингу і долі, а по-друге, за рахунок привабливості самого бренду MTV, який, як відомо, є потужним магнітом для багатьох рекламодавців. Планується притягнути рекламу міжнародних компаній, які мають загальну для всього світу стратегію просування саме через MTV і відтепер зможуть реалізовувати цю стратегію і в Україні.
Також ENTER MUSIC планує збільшити кількість операторів кабельного ТБ, які ретранслюють цей канал.

Ціна підписки на оновлений канал збільшена не буде. На технічне переоснащення ENTER MUSIC було витрачене близько 50 тис. євро. Також збільшився штат співробітників каналу.
Запуск MTV в Україні буде підтриманий рекламною кампанією, яка грунтується на традиційному позиціонуванні MTV як просунутого музичного молодіжного бренду.
Окрім цього, в шести найбільших містах - Киеве, Одесі, Харкові, Киеве, Донецьку і Львові - пройдуть тематичні вечірки в стилі популярних програм MTV : "Поцілунок навиліт", "12 Злісних Глядачів", "Підстава".
1 Предложение от магазина: купить электропростынь российского производства.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: пленочный обогреватель под ковер.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно