(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41
  • Главная /
  • Киев /

Состоялась презентация программы подготовки к тендеру на проведение ЕВРО

Після того, як спочатку Азербайджан, а зовсім нещодавно і Румунія відмовилися боротися за право провести у себе через сім років чемпіонат Європи, претендентів на Евро- 2012 залишилося шестеро. Серед них - України з Польщею, що готують спільний проект. Незабаром буде підписаний відповідний указ Президента країни Віктора Ющенка, який вже висловився на підтримку проекту, а учора в приміщенні Міністерства молоді і спорту відбулася презентація програми підготовки до тендеру на проведення континентальної першості, повідомляє "Команда".

Перший віце-президент НОК України Іван Федоренко, на якого покладені обов'язки виконавчого директора по організації і проведенню в Україні чемпіонату Європи, нагадав, що, окрім нас, Евро- 2012 готові прийняти у себе Італія, Хорватія і Угорщина, Туреччина, Греція, Росія : "Ми розробили спеціальну шкалу претендентів, згідно якої фаворитами на сьогодні є апеннинцы. Втім, до 8 листопада, коли будуть названі три переможці першого етапу, Україна і Польща мають бути "в призерах".
Також, згідно з нашими припущеннями, серед лідерів виявиться спільний проект Хорватії і Угорщини. Це - наші основні конкуренти".

Іван Федоренко детально зупинився на усіх тих заходах, які допомогли б Україні в 2012 році прийняти у себе такий престижний турнір. Серед них - будівництво стадіонів, аеропортів і так далі. Зокрема, 5-звездочная арена будується в Донецьку, буде новий стадіон в Киеве, є домовленості з Львовом і Запоріжжям. Планується реконструкція НСК "Олімпійський" і стадіону "Динамо" в Киеве, арени в Одесі. У Польщі також будуть споруджені два нові стадіони: в 2005 році в Познані, в 2006-му - в Кракові.

Реконструюються арени у Варшаві і Гданьську.
Також перший віце-президент НОК повідомив про те, що за ініціативою оргкомітету оголошений конкурс серед студентів внз на кращу емблему чемпіонату Европы- 2012. Попередні підсумки будуть підведені до 1 травня.

Юрій Павленко(міністр у справах молоді і спорту України)
"Сьогодні у нас, мабуть, найвідповідальніший етап - потрапити в трійку претендентів на проведення Евро- 2012. Щоб після 8 листопада Україна спільно з Польщею і далі продовжували боротися за континентальну першість. Упевнений, шанси є, причому хороші. Свою підтримку спільному проекту висловив Президент країни Віктор Ющенко. Готується відповідний Указ. Загалом, ми не сидимо склавши руки, працюємо. І сподіваємося, що міжнародні інстанції зроблять свій вибір на користь України".
1 Предложение от магазина: электропростынь beurer ташкентская ул.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: мобильный теплый пол под ковер отзывы в украине.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно