(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Скандал на 51 канале

Зі зміною керівництва на 51 каналі частина трудового колективу протестує і вважає, що нововведення "душать" свободу слова. Керівництво пояснює, що таким чином бореться проти прихованої реклами, яка процвітає у багатьох програмах.

На каналі невдоволені новим начальством

У записі виходять майже усі програми 51 каналу, по якому транслюють передачі Киев державної обласної телерадіокомпанії(ДГОТРК). Це обурює частину колективу. "У моїй передачі глядач міг ставити питання в прямому ефірі, - говорить та, що веде програми "Канал право" Людмила Леонова. - Тепер це неможливо". Крім того, декілька журналістів каналу вважають, що таким чином ущемляються їх професійні права. Адже тепер їх передачі переглядають і редагують.
"Це самоправство", - говорить голова профкому ДГОТРК Любов Соболенко. За її словами, люди головним чином протестують проти недавнього призначення на посаду в.о. гендиректора ДГОТРК депутата облради Віталієві Шиловой. "За своїми моральними і професійними якостями ця людина не може обіймати таку посаду", - вважає Л.Соболенко. Підтвердженням цьому вона рахує недавнє виключення із Спілки журналістів України. Плёночный обогрев.

Протестуючі направили звернення у вищі київські інстанції переглянути призначення В.Шиловой і призначити комісію з розслідування того, що відбувається в телекомпанії. Протестуючі не унеможливлюють страйк, говорить Л.Соболенко. На її думку, рішення про перехід на роботу каналу в "режимі запису" є ще і незаконним.

"Ми просто наводимо лад"

Рішення про випуск передач в режимі "запису" було прийняте в Киеве, розповіла "Події" в.о. гендиректора ДГОТРК Віталія Шилова. Таким шляхом хочуть викоренити приховану рекламу в передачах каналу. "Це явище раніше просто процвітало", - говорить В.Шилова. Наприклад, в передачі "Азбука здоров'я" як би ненавмисно рекламувалася мінеральна вода певної фірми. У іншому випадку, під інформаційний сюжет маскували рекламу певного АТП. "Після такого рішення керівництва грошові надходження від реклами збільшилися в чотири рази!
", - говорить В.Шилова.

Крім того, вихід більшості програм в записі - нормальна практика практично на усіх центральних українських телеканалах, говорить зав. відділу випуску і планування програм ДГОТРК Світлана Кийко. Якщо матеріал зняти і відредагувати - його якість буде краща. На центральних каналах прибирають зайві і нецікаві моменти, відверті "ляпи" - у результаті продукт тільки придбаває.
Що стосується протестуючих, то це - невелика група людей, говорить С.Кийко. Їх не більше 30 чоловік при колективі в 300 з гаком. "Це люди, в основному, передпенсійного і пенсійного віку, - говорить зав.отделом. - Вони звикли працювати, як в старі радянські часи і не приймають нововведень".

До речі: На 51 каналі обіцяють ввести стандарти CNN
Незалежні компанії відстежуватимуть рейтинги державних телеканалів і зіставлятимуть ці цифри з сумами їх фінансування. Таке рішення прийняте в Киеве на колегії, на якій брали участь як високопоставлені чиновники, так і народні депутати. Про це "Подію" повідомила В.Шилова.
Телеканали будуть вимушені працювати за найвищими стандартами, такими, як, наприклад, в CNN.
"Нинішній рейтинг каналу - не більше 2 відсотків - не витримує критики", - нарікає В.Шилова.
1 Предложение от магазина: продам старую мебель для киностудии или театракиев.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить электропростынь beurer ub 75.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить экономный обогреватель в киеве.
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно