(098) 418-15-66 (050) 259-95-60
(063) 528-78-41

Штрафы за нарушения на дорогах могут увеличиться

Керівництво Державної автомобільної інспекції України чекає, що через півтора місяці Верховна Рада прикмет закон, який посилює відповідальність за порушення правил дорожнього руху.
Про це на прес-конференції в Киеве повідомив начальник Департаменту ДАІ МВС України Сергій Коломиец.

За його словами, "якщо все йтиме як по олії, то не менше як через місяць-півтора" в Україні буде затверджений розроблений Департаментом ДАІ і МВС закон, який посилює відповідальність за порушення правил дорожнього руху.

Коломиец відмітив, що сьогодні цей законопроект знаходиться в юридичному відділі Кабінету Міністрів України, в наступний четвер він має бути розглянутий на засіданні урядового комітету. Після цього, сказав він, "якщо нічого не завадить", законопроект в наступну п'ятницю розглядатиметься Кабінетом Міністрів, а потім упродовж тижня має бути внесений на розгляд у Верховну Раду України.

Говорячи про подальшу долю цього законопроекту, начальник ДАІ відмітив, що під час розмов з народними депутатами останні виразили свою готовність підтримати запропоновані зміни за порушення правил дорожнього руху, які передбачають збільшення штрафних санкцій в 5-10 разів.
Крім того, Коломиец висловив думку, що в Україні треба розробити новий єдиний закон про реалізацію виконавчого провадження стягнення адміністративних санкцій, який повинен торкатися, у тому числі, і стягування виписаних співробітниками ДАІ штрафів за порушення правил дорожнього руху.

З приводу аварійної ситуації на дорогах України цього року Коломиец відмітив, що уперше за останні 5 років службам ДАІ вдалося досягти зрушень в зменшенні кількості дорожньо-транспортних подій. Так, за його словами, за 9 місяців цього року кількість ДТП зменшилася на 1,5 тис. в порівнянні з відповідним періодом минулого року; кількість загиблих зменшилася на 456 чоловік, а травмованих - на 1 тис. 200. У контексті вказаного Коломиец виразив надію, що до кінця року спостерігатиметься зменшення кількості загиблих.

Крім того, він повідомив, що цього року органам ДАІ вдалося завершити технічний огляд 95одвижного складу транспортних засобів України, тоді як минулого року цей показник складав 89В зв'язки з цим до бюджету від отриманого транспортного збору поступило на 237 млн грн більше. Він також відмітив, що при зменшенні чисельності особового складу Департаменту ДАІ МВС України інспекторами щодня фіксується на 15арушений більше, ніж було раннє, коли кількість особового складу складала 23 тис.
1 Предложение от магазина: ковер с подогревом своими руками.

1 Электроматрас (электропростынь) и Мобильный теплый пол: купить мобильный инфракрасный пленочный теплый пол москва.

1
Написать отзыв
Ваша оценка
Ваш комментарий будет опубликован после модерации администратором
Фильтр
Найдено 5 
Подтвердите
Для того, что бы добавить товар в список желаний, Вам нужно